June 2, 2020

2017-2018 Sonbahar Kış Modası Trendleri

Her ne kadar yazdan kendimizi kurtarmış olmasak da bu durum yaklaşan sonbahar ve kış sezonu için plan yapmamıza bir engel olamaz. Bu yazımızda sizlere 2017-2018 sonbahar kış modası trendleri üzerinde duracağız. İşte sezonun bomba trendleri.

Kırmızının Büyüsüne Hazırlıklı Olun
Geçtiğimiz kışın trendi olan pembe, bu sene yerini kırmızıya bırakıyor. Hatta bazı markalar sonbahar kış koleksiyonlarını tamamen kırmızıya ayırmış durumda. Siz de kendinizi kırmızının büyüsüne hazırlamaya başlayın.

Bot Modası
Sezonun en yeni botlarının ihtişamı ile siz de tüm gözleri üzerinize çekmeye hazırlıklı olun. Geçen yılın trendi olan düz beyaz botlar bu sezon ise yerini göz alıcı bu botlara bırakmış durumda. Her biri birbirinden şık olan bu botlar en seçkin markaların defilelerinde yerini aldı bile.

Fitilli Kadife Takımlar Yine Sizlerle
Yetmişli yılların modası olan fitilli kadifeler tekrar geri geliyor. Önemli markaların koleksiyonlarında yerini almış olan fitilli kadife takımları gerçekten ilgi görecek gibi görünüyor.

Sıra dışı Tasarımlara Sahip Çoraplar
Bu sene bambaşka imajlarla karşımıza çıkacak olan çorap tasarımları tüm bayanların başını döndürecek. Kabarık renklere sahip, ya da dantelli çoraplara siz de bir an önce bir göz atın.

Geri «
Ileri »