June 3, 2020

2018 Yılının En Şık Kaban Modelleri

İşte kış aylarının en zor sorularından birini sorma zamanı geldi. Hangi kabanı almalıyım? Tek parça olması ve dışarıya çıktığınız an bütün dikkatleri üzerinde toplaması sebebiyle kaban, üzerine en çok düşünülmesi gerekilen parçalardan. Bizim tavsiyemiz çok ilginç renk ve modellerde tercihler yapmamanız. Bu senenin trendi diye alıp seneye modası geçecek bir kaban alırsanız çok karlı bir alışveriş yapmış olmazsınız. Bu kış tercih edebileceğiniz en şık kaban modellerini sizler için sıraladık.

1. Degrade Şıklığı

Degrade desenin şıklığı yıllar geçse de asla geçmiyor. Ufak detaylarla hareketlenmiş olan bu şık degrade desenli kaban, hem içine giydiğiniz her kıyafetle büyük bir uyum içerisinde olacak, hem de şık kesimi ile günün her saatine çok yakışacak.

2. Kemerleri Bağlayın


Balıksırtı deseni ile klasik bir kesimin uyumundan ortaya çıkan bu model, kemerli tasarımı ile göz dolduruyor. Hem elbise hem pantolon kombinlerinin baş tacı olmaya aday balıksırtı desenli kaban, renk seçimiyle de her kıyafete uyum sağlıyor.

3. Puantiye Farklılığı


“Hem şık olsun hem de farklı olsun” diyenleri buraya alalım. Belindeki kemer detayı ve puantiyeli deseniyle farkını ilk bakışta hissettiren bu kaban, doğru ayakkabı ve çanta seçimiyle her girdiğiniz ortamda bütün gözleri üzerinize çevirecek.

4. Kapüşönü Çek

İşte hem işlevsel hem sportif hem de şık bir parça! Soğuk havalarda bere takmaktan hoşlanmayanlar için biçilmiş kaftan olabilecek bu model, kapüşönlü tasarımı ile sizi bere ve şapka derdinden kurtarıyor. Deri fermuar detayı ve kapüşönündeki tüylerle farklılaşan siyah kaban, uzun yıllar en soğuk günlerinize eşlik edecek.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir