May 31, 2020

2019 Mont Trendleri

Havalar soğumaya başladıkça, internette gezinirken gözümüze daha kalın parçalar çarpmaya başladı. Kışın habercisi mont ve ceket modelleri işte böyle anlarda en çok dikkatimizi çeken parçalar oluyorlar. Kış stillerinin en çok göze batan parçası montlar, her sezon şekil ve renk değiştirse de gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirdiğimizde aslında zamansız ve yatırım yapılması gerekilen parçalar. Hepinizin dolabında 5 sene önce almış olsa da vazgeçemediği bir kabanı vardır. Yine de bu kış artık yeni bir mont arayışına girdiyseniz gelin Instagram’da en çok gördüğümüz yeni sezon mont trendlerini birlikte inceleyelim.

1. Kazayağı Kabanlar
Seneler boyu dolaplarda ve podyumlarda yerini koruyan az sayıda desenden biri de kazayağı deseni. Kullanıldığı parçayı anında daha havalı ve şık yapan kazayağı deseninin belki de gardırobuna geri dönüş yapma zamanı gelmiştir. Bu çok yönlü deseni hem sportif parçalarla hem de şık kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

2. Deri Montlar
Derinin önlenemez yükselişine bu sezon hep birlikte tanıklık ediyoruz. Yıllardır severek kullandığımız biker tarzı ceketlerin yanı sıra bu sene deri etek, deri elbise, deri ceket, deri pantolon gibi çeşitli varyasyonlarına da sıkça rastlayacağımız deri ilk bakışta biraz iddialı da dursa çok şık ve havalı olduğu su götürmez bir gerçek.

3. Şişme Montlar
Eskiden yalnızca sıcak tuttukları için fonksiyonel fakat şık olmayan kategorisine giren şişme montlar artık moda trendlerinin baş tacı oldu. Hacim olarak epey geniş olan bu montları içerisine kareli ceketinizi giyerek bile kullanabilirsiniz.

4. Leopar Desenli Kabanlar
Sizi bilmiyoruz fakat biz leopar deseninden hala sıkılmadık! Eskiden stilinde iddialı ve cesur olmanın göstergelerinden biri olan leopar desen giymek artık neredeyse sıradanlaştı, günlük stillerde her parçanın baş tacı oldu. Siz de bir ortama girdiğinizde tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı seviyorsanız leopar desenli mont ve kabanlara bir şans verin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir