February 26, 2020

2019 Sezonu En Hit Saç Renkleri

Yeni bir yıla yepyeni bir görünümle girmek isteyenler buraya! Biliyoruz yaz aylarında deniz tuzuyla açılmış saç renginizi çok seviyordunuz ama artık değişiklik yapıp daha sade ve doğal tonlara geçmenin zamanı geldi. 2019 yılının en hit saç renkleri bunlar olacak, şimdiden kuaför randevularınızı ayarlayabilirsiniz.
1. Ballı Kahve Sarı
Sarının dikkat çekici havasını seviyor ama kahverenginin güvenli limanından da ayrılmak istemiyorsanız bu saç rengi tam size göre! Kahverengi ve sarı tonlarının bir arada olduğu bu saç rengi trendi hemen her saç rengine uygulanabilir. Doğal saç renginizden vazgeçmek istemeyip biraz hareket katmak istiyorsanız balyaj ve küçük ton farklılıkları ile bambaşka bir görünüm elde edebilirsiniz.

2. Güneş Öpmüş Gibi: Kızıl Kahverengi Tonlar
Yeni yıla girebilmek için daha sıcak, daha boyutlu bir renk geçişi arıyorsanız, saç tonunuzun baz rengini kahverengi yapmakla işe başlayabilirsiniz. Uçlara doğru saçlara kızıl kahverengi balyajlarla hareket katmak 2019 yılının en popüler değişikliklerinden olacak şimdiden söylemesi. Sadece uçlara uygulandığında bakır kahverengi rengi saçınızı daha sıcak renklerde gösterir. Eğer dipleriniz koyu kahverengi ya da siyah renkte ise, kırmızımsı bir alt tonda balyajlar uygulamak, hem rengi zengin gösterir hem de doğallığı kaybetmemenizi sağlar.

3. Yumuşak Bebeksi Balyajlar
Eskiden beri oldukça popüler olan platin sarılara ve ateş eden kızıllara 2019 yılında veda ediyoruz. Bu yıl saçlar doğallıktan yana. Daha doğal, daha bebeksi tonlarda saçlar göreceğiz. Yine de sarıdan vazgeçemiyorsanız en azından açık tonlardaki balyajları daha yüzünüzün çevresindeki saçlara uygulayın, dipler doğal tonlarda kalsın.

4. Karamel Balyajlar
2019’a damga vuracak bir diğer balyaj tonları da karamel tonlar! Saçlarınız daha koyu kahverengi ve siyahsa yüzün çevresindeki saçlara karamel ışıltılar katmak saça boyut kazandıracaktır.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir