May 30, 2020

2019 Sonbahar-Kış Dış Giyim Trendleri

Bu sezon dış giyim trendlerini tek cümle ile özetleyebiliriz: Ya büyük oyna ya hiç oynama! Sonbahar kış sezonunda göreceğimiz mont ve kabanların hepsi ya boyut ya renk olarak büyük ve dikkat çekici.

Kabanların boyları podyumda ne kadar uzamışsa da normal şartlarda moda haftasında gördüğümüz her trendi maalesef gerçek hayata uyarlayamıyoruz. Hem pratik hem şık olabilecek parçalarla gelin bu sonbahar kışın mont ve kaban trendlerine göz atalım;

1. Geliştirilmiş Trençkot
Her sonbaharın vazgeçilmez trendi olan trençkota bu sezon güncelleme geldi. Trençkotlar artık dümdüz ve sıkıcı bej renginde değiller. Renk varyasyonlarının yanı sıra balon kol trençkotlara da bu sezon sıkça rastlayacağız.

2. Maksi Kaban
Maksi kabanları birkaç senedir popüler olan oversize yani üzerinize birkaç beden büyük gibi duran kabanlarla karıştırmayın. Bu kabanlar da geniş fakat bir o kadar da uzun ki önünüzü iliklediğinizde yalnızca ayakkabınız görünüyor.

3. Cırtlak Pembe Kaban
Pembe özellikle dış giyim parçalarında herkesin tercih edemeyeceği kadar cesur bir renk de olsa bu sezon mutlaka birilerinin üzerinde cırtlak pembe bir kabana göreceksiniz, kendinizi hazırlayın.

4. Pelerin
Pelerin uzun zamandır aramızda yoktu fakat 2019 kışı ile birlikte iddialı bir geri dönüş yaptı. Eskiden beri alıştığımız kareli pelerinler yerine bu sezon daha sade, ağırbaşlı ve şık, tek renk pelerinler göreceğiz. İçine giyeceğiniz sade parçaları şimdiden hazırlayın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir