October 1, 2020

2019 Sonuna Kadar Bu Renkleri Giyeceksiniz! Bu Yılın En Popüler Renkleri

Kışlık tonları bir tarafa koyun ve zihninizi biraz daha beklenmedik tonlara açmaya başlayın, çünkü lacivert, gri, siyah ve benzerleri karanlık aylarda hala sağlam seçimler gibi görünsede, moda halkı işleri biraz daha hızlandırıyor! 2019 ile ismi anılan bazı önemli sonbahar renk trendlerini zaten görmüştük. Tereyağı sarısı bu yıl bolca bejlerin yerini aldı ve fıstık yeşili influencerlar arasında bir süredir hafif bir saplantıya dönüştü. Peki yılın geri kalanında hangi renkleri giyeceğiz? Moda uzmanlarının benimseyeceğini düşündüğümüz 2019 sonbahar/kışının tüm renklerini görmek için okumaya devam edin.

Koyu Çedar
Adeta 70’ler podyumlarından fırlamış gibi görünen bu renk tonu, Instagram’da sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Fıstık Yeşili
Alıştığımız fıstık yeşili tonundan daha pastel olan bu renk romantik elbiseler ve üstler için en doğru seçimlerden biri.

Tereyağ Sarısı
Sarının o patlayan aşırı dikkat çekici tonu bu sezon aramızdan ayrılmışa benziyor. Pastel ve çok açık sarı tonları yazın olduğu kadar kış sezonunda da karşımıza çıkacak.

Parlak Kırmızı
Her kadının makyaj çantasında olmasını isteyeceği kırmızı ruj tonu bu kez kıyafetlere sıçradı. Deri modasıyla bir araya geldiğinde harika bir iş çıkaran parlak kırmızı, sokakta bütün dikkatimizi üzerine toplayacak gibi görünüyor.

Tatlı Mor
Mor tonları bazen göz korkutucu bir şekilde uyumsuz olabiliyor ama bu sene tatlı ve uyumlu mor rengi moda. Ton sür ton olarak kullanılabileceği gibi diğer renk trendleri tereyağı sarısı ve fıstık yeşili ile de çok uyumlu görünüyor, bizden söylemesi!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir