June 6, 2020

2019 Yaz Moda Trendleri

Yaz mevsimi geldiğinde dolaplarımıza güncelleme yapmadan duramıyoruz. Türlü türlü kıyafetler, uçuşan etekler, elbiseler, en yeni model sandaletler listelerimizin başını çekiyor. Siz de mevsimden yararlanıp ufak tefek alışverişler yapmak istiyorsanız işte size 2019 yazı moda trendleri;

Omuz Çantası
Geçen yaz bütün olayımız bel çantalarıydı. İster belinize takın ister çarpraz çanta gibi kullanın bu çok işlevsel çantalar bir kere hayatınıza girdi mi bir daha kurtuluşunuz yok. Peki bu yazın çanta modası ne? Yine 90’lardan fırlamış gibi duran kısa askılı omuz çantaları. Küçük boyutlarıyla oldukça kullanışlı olan bu çantaları güzel yaz akşamlarında size eşlik edebilir.

Tek Omuz
Önceleri omuzu açık kıyafetleri her yerde görürdük fakat bu yaz tek omuzlu bluzlar çokça revaçta. Yazın tüm trendlerini bir arada kullanmak isteyenler batik desenli bir tek omuzlu tişörte şimdiden şans verebilirler.

Şapka
Hasır modası trend olduğundan beri neredeyse her şeyin hasır versiyonunu görür olmuştuk. Geçen yaz sıkça rastladığımız hasır şapkalar da bunlardan biriydi. Her ne kadar şık dursa da fazla işlevsel olmayan bu şapkalar yalnızca instagram pozu vermek için ideal gibi duruyorlardı. Öte yandan bu yaz daha giyilebilir şapkalar görüyoruz. Yaz sıcaklarında yanmamak için mutlaka bu şapkalardan bir tane edinin.

Dikkat Çekici Mayolar
Düz mayo modelleri sıradan bir sahil günü için kurtarıcı bir parça olabilir fakat arkadaşlarınızla havuz keyfi yapmak ya da güzel bir tatile çıkmak gibi bir fikriniz varsa bu yaz adeta bir elbise şıklığında modelleri olan mayolar çok ön planda. Hatta üzerine bir etek ya da şort giyip akşama bile devam edebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir