October 23, 2020

2019 Yılı En Trend Saç Modelleri

Yeni bir yılla birlikte bazı değişikler yapmanın zamanı geldi. Belki uzun zamandır aynı saç modelini kullanıyorsunuz ya da çok sık saç modeli değiştiriyorsunuz. Saçınızla oynamayı seviyor olsanız da olmasanız da bu yıla yeni ve taze bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? İşte 2019 yılında sıklıkla göreceğimiz saç kesimleri ve modelleri:

1. Çene Hizasında Küt
Küt saç her senenin trendi gibi görünse de 2019 yılında saç boyları iyiden iyiye kısalıyor. Tam çene ve kulak hizanızda bir kesim hem yüzünüzün hatlarını ortaya çıkaracaktır hem de yepyeni, taze bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bu arada önlerin biraz daha uzun arkaların 1-2 cm kısa olduğu küt saçlar yine çok moda bizden söylemesi!

2. Kısa Daha Da Kısa
İtiraf ediyoruz bu model biraz daha cesaret istiyor. Bir kere kestirdikten sonra müptelası olacağınız pixie cut modeli, kısacık kestirilen saçların biraz daha uzamış görünen hali olarak açıklanabilir. Her banyo yaptığınızda dolaşan saçlarınızdan şikayetçiyseniz radikal bir karar almanın zamanı gelmiş demektir!

3. Ne Uzun Ne Kısa: Lob Kesim
Değişiklik istiyorum ama aslında o kadar da istemiyorum diyenleri de buraya alalım. Lob kesim olarak da bilinen orta uzunlukta saç kesimi hem saçı olduğundan daha hacimli gösteriyor hem de kestiren herkese modern bir görünüm sağlıyor.

4. Upuzun Perçemler
Saçım uzun ve öyle kalmasını istiyorum ama değişiklik de şart diyorsanız işte çözüm: perçem! Saçınızın önlerini normal boyundan biraz daha kısa kestirip biraz daha boyut katabilir, bütün dikkatleri göz çevrenize toplayabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir