August 4, 2020

2020 Yılında Bu Ayakkabılar Çok Moda!

Yeni bir yıl, yeni bir sen ve elbette yeni ayakkabılar. 2020’de yeni bir on yıla girerken yeni bir ayakkabı trendi dalgası yaşanacak. 90’lardan ilham alan, alçak topuklu ayakkabıların arka arkaya sezonlarından sonra, dolabınızda yeni stiller yaratmanın zamanı geldi. Moda haftalarını geride bırakmışken önümüzdeki yılın en büyük trendleri neler olacak şimdiden araştırmaya başladık. Önümüzdeki yıl bizi şaşırtacak bir sürü trend çıkacağına emin gibiyiz ama biz bugün işe ayakkabı tarafından bakıyoruz. İşte 2020’nin en trend ayakkabı adayları;

Detaylara Adım Atıyoruz
Ayakkabı halhalları geldi! Zincir detayı 2020 podyumlarında sıkça rastladığımız bir trend oldu. İster zarif topuklu ayakkabınıza eşlik etsin ister şık bir botun detayı olsun ayakkabınıza ışıltı katmak için doğru zaman 2020!

Topuklu Loafer
Yeni bir mokasen dalgasına hazır olun. Eskiden büyükannenizin ayaklarında sıkça gördüğünüz bu ayakkabı trendi şimdi daha modern ve daha yüksek. Bütün havalı moda ikonlarının ayağında mokasen göreceksiniz.

Rengarenk Çizmeler
Çizmeler hayatımıza aniden tekrar girdi ve yerlerini sağlamlaştırdılar peki sırada ne var? Her fırsatta giydiğiniz siyah çizmeleriniz yerini çok renkli olanlara bırakıyor. Adeta bir 70’ler havası yaşatan rengarenk çizmeler ile gardırobunuza biraz canlılık katın.

Platform Topuk
Sezonlar boyunca gördüğümüz minik topuklulardan sonra artık gözümüz yükseklerde çünkü platform topuk geri döndü. Sandaletlerden topuklu botlara platform trendi 2020’de hepimizi yüseklere çıkarıyor.

Mary Jane’in Dönüşü
Her zaman için bir klasik sayılsa da Mary Jane ayakkabılar birkaç sezondur geri plandaydı. Bir zamanlar sıkıcı ofis ayakkabısı olarak görülen bu ayakkabılar şimdi daha canlı daha eğlenceli ve daha cesur tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir