February 26, 2020

4 Yaz Evi Trendi

Hazır güneş kendini gösteriyor, doğa her rengiyle bize göz kırpıyorken evimizde de birkaç değişiklik yapmanın tam zamanı. 2019 yılı ev dekorasyon trendleri neler? Evimizi yaz aylarına nasıl adapte edebiliriz? Bu sene en sık karşılaşacağımız ev eşyaları neler? Gelin hep birlikte bu sorulara yanıt ararken evimizi baştan yaratalım.

1. Canlı Renk Patlaması
Canlı bir renk sıçraması, yaz hissini evinize getirmenin basit ama inanılmaz derecede etkili bir yoludur. Bu sezon yazlık ev dekoru tamamen parlak, doygun renklerle ilgili ve ciddi miktarda zaman ve para harcamak zorunda kalmadan yazlık görünüme kavuşabilirsiniz. Sandalye ve koltuklarınızı canlandırmak için yeni ve canlı desenleri olan bir minder seti, nötr renkleri biraz değiştirmek için daha parlak bir abajur veya duvardaki yeni bir sanat eseri odaya anında farklı bir hava katacaktır. Eğer seçtiğiniz canlı renkler evin genel havasıyla çok uyum içerisinde olmadıysa daha yumuşak pastelleri ve mat yüzeyleri göz önünde bulundurun.

2. Hayvan Desenleri
Genelde kışın rahatlatıcı hissini uyandırsalar da, minimal ruhu olan çarpıcı hayvan baskıları, dış mekandaki duygu ve enerjiyi yazlık ev dekor güncellemenize getirmenin harika bir yolu. Hiçbir şey size güneşi, leopar veya zebra gibi canlı bir hayvan deseninden daha fazla hatırlatamaz. Bununla birlikte, hayvan desenli ürünler konusunda aldığınız şeylerde aşırıya kaçmayın, görünümün temiz olmasına dikkat edin. Hayvan desenli tek bir duvar, bir masa örtüsü veya hayvan baskıları olan bir kanepe örtüsü işinizi görecektir.

3. Beyaz Ahşap
Bir odayı aydınlatmanın ve yazlık ev dekor trendlerini benimsemenin en iyi yollarından biri, koyu ahşap mobilyalarınızı taze beyaz seçenekler için değiştirmektir. Mobilyalarınızı değiştirme zamanı gelmişse, evinizin daha aydınlık ve parlak görünmesi için beyaz boyalı ahşap kullanın. Ancak mevcut mobilyalarınızı kullanmak istiyorsanız, bazı kolay DIY güncellemelerini başlatma zamanı geldi.

4. Yeni Duvar Sanatı
Sanat, evinizi aydınlatmanın başka bir harika yolu hazır yaz gelmişken, şimdi yeni, canlandırıcı resimler ve heykellere yatırım yapmanın tam zamanı. Eğlenceli çiçek baskıları ile yazı evinize getirin. Belki de parlak suluboya bir tablo? Sanat çok kişisel, öznel bir dekor öğesidir, ancak en iyi yazlık ev dekoru trendlerini evinize uyarlamak için eğlenceli, enerjik bazı parçalara dikkat edin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir