June 3, 2020

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Koç
Koçlar için Ağustos ayı dramatik değişiklikler ayı. Hayatınızda hem sinir bozucu hem de heyecan verici bazı gelişmeler olacak ve siz de nasıl tepki vermeniz gerektiğini şaşıracaksınız sevgili koçlar. Derin bir nefes alıp biraz düşündüğünüzde hepsinin üstesinden geleceksiniz merak etmeyin.

Boğa
Ne zamandır yeni ve heyecanlı bir haber duymaya hasret boğalar sonunda haberler sizde. Bu aralar kendinizi biraz salmış durumdasınız hemen toparlanıp biraz kişisel bakımınıza özen göstermeye başlayın, tatilin ya da yeni bir insanın nereden geleceği hiç belli olmaz.

İkizler
Kendine güvenini yüksek tutan İkizler bu ay sizi iyi bir kazanç bekliyor. Bu kazancı harcamak yerine yatırım olarak düşünürseniz yılın geri kalanında daha da büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Bu başarılarınızı kıskanan bazı insanlar olacak onlara kulaklarınızı kapatmayı unutmayın tamam mı?

Yengeç
Etrafınıza şöyle bir bakın sevgili Yengeçler çünkü değişim kapıda! Sadece bir yıl önce hayalini kurduğunuz hedeflere ulaşmak için atmanız gereken adımları hemen atmalısınız çünkü siz bile inanamadan Ağustos ayında hepsi tek tek gerçekleşmeye başlayacak. Biraz değişiklik istediğiniz bir dönemdesiniz yeni bir saç kesimi ya da güzel bir çift ayakkabının tam zamanı!

Aslan
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Aslanlar. Bu seneki yaş gününüz o kadar güzel geçecek ki daha önceki bütün kutlamaları unutacaksınız. Ay başından itibaren biraz daha spor ve kendine zaman ayırma işlerine girişin çünkü Ağustos sonuna doğru hayatınızda yepyeni ve heyecanlı gelişmeler olacak, ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

Başak
İş konusunda bir süredir kendini geri planda tutan Başaklar artık çıkarın ağzınızdaki şu baklayı. Yaratıcı fikirlerinizin herkes tarafından takdir göreceği bir aya girdiğiniz. Duygusal meselelerde biraz canı sıkkın olan başaklar bu ay sevgiyi ne kadar alıp ne kadar verdikleri konusunda sonunda denge sağlayabilecekler.

Terazi
Teraziler bu ay her zamankinden biraz daha hassas durumdalar. İnsanların bu kırılgan doğanızdan yararlanmasına izin vermeyin sevgili Teraziler. Kendinizi biraz daha sevdiğiniz insanlara, yerlere ve hatta televizyon dizilerine verin ay sonuna doğru bir rahatlama gelecek, merak etmeyin.

Akrep
Akrepler yeni deneyimleri yerine getirmeye, yurtdışına seyahat etmeye, en sevdiğiniz konuyu incelemeye ya da yeni bir düşünce tarzını keşfetmeye ne dersiniz? Ağustos ayı sizin için biraz keşif üzerinden ilerliyor. Yapmak istediğiniz pek çok şey var biliyoruz ama hepsi sırayla, acele etmeyin.

Yay
Yaylar gidip görülecek ve yapılacak yeni şeyler keşfetmeye ne kadar hevesli olduğunuzu biliyoruz ama şimdi sırada derin bir nefes alıp kendi iç dünyanızı keşfetmek var. Iş, aile, ilişkiler derken bu aralar biraz başınız kalabalık daha da fazla bunalmamak için koşuşturmalara bir ara vermek şart!

Oğlak
Ağustos ayında bir tatile en çok ihtiyacı olanlar Oğlaklar! Fazlasıyla bunaldıkları için hayatlarına olumlu bir enerji ile de bakamıyorlar ama neyse ki güzel haberlerimiz var! Ağustos’ta hem tatil hem yeni insanların etkisiyle üzerinizdeki kötü enerji kalkacak ve kendinizi ne kadar iyi hissettiğinize siz de inanamayacaksınız.

Kova
Kovalar biliyoruz sizin biraz gelecekte yaşama eğiliminiz var, hamlelerinizi önceden planlıyorsunuz – ama hiçbiri şu andaki bedeninize bakmıyor ve sevmiyorsanız önemli değil, kişisel gelişiminize ve sağlığınıza dikkat edin.

Balık
Balıklar uzun zamandır aşk arayışı içinde değiller miydi? O zaman artık bu bekleyişin sona erdiğini söylemekten gurur duyuyoruz. Ay ortalarında daha önce aranızda sadece arkadaşlık olduğunu düşündüğünüz biriyle yakınlaşacaksınız ve bu yakınlaşma hiç beklemediğiniz biçimde hoşunuza gidecek. Duygularınızdan kaçmayın, saklanamazsınız sevgili Balıklar.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir