August 4, 2020

Ağustos Ayı Burç Yorumu

Koç
Yeni bir normalleşme dönemine girdiğimizden beri Koç’lar bazı adaptasyon sorunları yaşıyorlar. Bir yandan evlerine düşkün oldukları için rahatlar bir yandan da içleri içlerine sığmıyor. Böyle dengesiz bir süreçte karar alırken iyi düşünün.

Boğa
Pandemi sürecinde evde olmaktan en memnun olan burçlardan biri Boğa’lardı. Evde sürekli uzanıp yemek yedikleri bu süreç sonunda bitti. Yeni normale alışabilmek adına hayatınızla ilgili bazı kararlar almanın vakti geldi sevgili Boğa’lar.

İkizler
Her duruma uyum sağlayan İkizler burcu, pandemi sürecine de normalleşme sürecine de çabuk adapte oldular. Yeni normalleşmeyle birlikte hayatlarında bazı değişikliklere gitmeyi düşünen İkizler burçları tereddüt etmeyin, cesaret size hep kazandırdı bunu unutmayın.

Yengeç
Yengeç burçları pandemi rüyasından hala uyanmışa benzemiyorlar. İzolasyon sürecini diğer burçlardan çok daha iyi bir şekilde kotaran Yengeçlere üzücü bir uyarımız var! Pandemi süreci sonsuz bir tatil değildi, artık uyanma vakti.

Aslan
Aslanlar duruma sinirlenip etrafınızdaki her kesin burnundan getirmeye devam mı? Bu yanlış tutumunuz yüzünden insanların sizden uzaklaştığını hala fark edemediniz mi? Bu pandemi sürecinde etraftaki insanların da zor zamanlar geçirdiğini aklınızdan çıkarmayın.

Başak
Başak pandemi ve normalleşme sürecine büyük bir gazla başlamıştı. İnanılmaz programlı ve istedikleri şeylere zaman ayırabildikleri bir zaman dilimine girmiş olan Başaklar istikrarla düzenlerine devam ediyorlar mı? Belki de küçük bir tatili haketmişsinizdir.

Terazi
Terazi burçları pandemi ve normalleşme sürecine fazla ayak diretmeden adapte olmuşlardı. Normalleşmeye de aynı şekilde temkinli devam ediyorlar. Her ne kadar yeni normale girmiş de olsak Teraziler pandemi sürecinde pek çok yeni şeye başladı, umarız bu şekilde de devam ederler.

Akrep
Akrepler evin içinde turlamaktan canları çıkmış bir durumda surat asmaya başladılar. Normal şartlarda böyle güzel havalarda sosyalleşmekten geri durmayan akrepler büyük bir özlemle tekrar konsere gidebilecekleri zamanların hayalindeler. Sıkın dişinizi sevgili Akrepler, sabır önemli bir erdemdir.

Yay
Sevgili Yaylar yeni normalleşme süreci nasıl gidiyor? Evde olmakla ilgili hiçbir derdiniz yok ve pandemi sürecinde insanların şikayet ediyor oluşu sizi sürekli şaşırttı ve hala evde olmaktan bıkmadığınıza emin gibiyiz. Yine de arada bir egzersiz için de olsa yürüyüşe çıkıp yeni normal dünyayla tanışmaya ne dersiniz?

Oğlak
Oğlak kaderimdir dedim üzülmedim mottosuyla koca pandemiyi atlattı diyebiliriz. Yine normal ve sıkı bir iş takvimiyle hayatlarına devam ettiler. Pandemi bazı Oğlaklarda “hayatım nereye gidiyor?” sorusunu sordurmuş olabilir, bu ay biraz bu sorunun cevabına odaklanın sevgili oğlaklar.

Kova
Sevgili kovalar yeni normal sürecini daha önce hiç duydunuz mu? Yoksa pandeminin başından beri normal davranmanızın aslında doğru olmadığını artık idrak ettiniz mi? Pandemi sürecinde sürekli dışarı çıkan bir arkadaşınız vardıysa onun Kova olduğuna emin gibiyiz, lütfen kendinizi düşünün ve evde oturun.

Balık
Sevgili Balık burçları durdu durdu turnayı gözünden vurdu diyebiliriz. Pandemi sürecinde hayatının son yıllarında olmadığı kadar fazla yenilik ve değişim gören sevgili Balıklara nazar değmesin diyoruz. Kendinize güvenin, siz mutlu olmayı çoktan hakettiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir