July 6, 2020

Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?

Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır?
Sizin Akrep burcu denilince aklınıza gelen ilk üç kelime ne? Bizim özgüven, kıskançlık ve şahsına munhasır olmak. Akrep burçları da İkizler burcu gibi çok fazla iyi anılmayan fakat tanıdıkça sevdiğimiz burç kişilikleri. Hakkında ufacık bir bilgi sahibi de olsalar bazı konularda inatçı ve sabit fikirli, sevdikleri insanlar söz konusu olduğunda koruyucu ve oldukça sahiplenen, çevresinde az ama öz insanlar olsun isteyen akreplerin etrafında olmak bazen yorucudur fakat kişiliklerine adapte olduğunuzda onlardan kolay kolay da vazgeçemezsiniz. Peki başımızın tatlı belası Akrep burçlarına ne hediye alınır gelin birlikte karar verelim.

Akrep Kadını
Ortamda bir Akrep kadını varsa onu fark etmemeniz imkansızdır çünkü mutlaka tavırları ya da dış görünüşleriyle ilginizi çekmeyi başarırlar. Çekici bir auraya sahip olan Akrep kadınına ayak uydurmak bazen çok zordur çünkü her ne kadar sadık insanlar da olsalar bazen başına buyruk tavırları sizi çileden çıkarabilir. Genellikle espri yeteneği gelişmiş olan Akrep kadını ile tartışmaya girmekten mümkün olduğu kadar kaçının çünkü sonunda yenilen siz olursunuz.

Kendinden Emin Akrep Kadınına Ne Hediye Alınır?
Dikkat çekici kırmızı bir ruj
Altın takılar
Hobileriyle alakalı lüks hediyeler

Akrep Erkeği
Dışarıdan baktığınızda aşırı rahat tavırlar sergilese de Akrep erkeklerinin genellikle içlerinde büyük fırtınalar kopar. İlişkinizle alakalı bir karar olsun olmasın ikinizi ilgilendiren herhangi bir konuda karar alırken mutlaka son cümlesine kadar ona danışmalısınız çünkü Akrep burcu erkeğini en çok çileden çıkartan şey düşüncelerinin hiçe sayılmasıdır. İlgi alanları konusunda çok bilgili olan Akrep erkeğinden muhtemelen öğreneceğiniz çok şey olacak, uyum sağlayıp onu görmezden gelmeyin yeter.

Dediğim Dedik Akrep Erkeğine Ne Hediye Alınır?
Teknolojik herhangi bir alet
Ona danışıp aldığınız bir kıyafet
Birlikte katılacağınız sosyal bir aktivite

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir