June 3, 2020

Aralık Ayı Burç Yorumları

Koç
Koçlar bu ayın başında biraz ilham perilerini kaybetmiş gibi hissedecekler fakat güzel haber iş konusunda ilham dolu bir döneme giriyorlar tek ihtiyaçları biraz motivasyon ve sabır. Sabretmek sevgili Koç burçları için biraz zor da olsa belki bu kez heves ettikleri şeyi biraz beklerlerse hevesleri o kadar da çabuk kaçmaz, kim bilir.

Boğa
Sevgili Boğalar yalnız kalmak mı istiyorsunuz yoksa sürekli birine sarılmak mı biz de sizi çözemedik ama içiniz rahat olsun ruhani ve duygusal açıdan ne istiyorsanız gerçekleşmek üzere. Aşırı iştahınızla elde ettiğiniz şeyi hemen yiyip bitirmeyin biraz durumun keyfini çıkarın.

İkizler
Son zamanlarda üst üste gelen aksilikler her daim pozitif olan İkizleri biraz canından bezdirmiş de olsa Aralık ayı sonlarına doğru o içten ve neşeli hallerine geri dönecekler. Zaten canlarını sıkan olayların sebebi de bir türlü kararlar verip reaksiyon almamaları. Sevgili İkizler artık kafanızda bir şeyleri netleştirmenin zamanı geldi bizden söylemesi.

Yengeç
Normal bir günde o kadar da sosyal olmayan Yengeç burçları Aralık ayında eteğindeki bütün bağlantıları döküyorlar. Uzun zamandır istediğiniz bir iş fırsatı tanıdığınız insanlar sayesinde olacak. Sosyalleşmek bazen iyi bir fikir olabilir sevgili Yengeçler bunu aklınızdan çıkarmayın.

Aslan
Rutinden sıkılan Aslanlara Aralık ayında müjdeli bir haberimiz var! Hayatınıza yeni yeni maceralar ekleniyor. Fevri davranmasıyla ünlü olan sevgili Aslanların her şeyi hemen tüketmemesini ve anın tadını çıkarmasını öneriyoruz.

Başak
Sevgili Başaklar realiteden kaçmanın sizce de zamanı gelmedi mi? İşe ve etrafınızdaki herkese bu kadar zaman ayırabiliyorken neden biraz da kendi iç dünyanıza dönmüyorsunuz? Hazır yılbaşı yaklaşmışken kısa bir tatil kaçamağı size çok iyi gelecek emin olun.

Terazi
Terazilerin iletişimi her zaman kuvvetlidir fakat Aralık ayının havasından mı suyundan mı bilemiyoruz akıllarına gelen her şeyi rahatlıkla açıklayıp olumlu tepkiler alacakları günler çok yakın. Güç içinizde sevgili Teraziler sadece hissetmeniz gerek.

Akrep
Etrafında sanki yeterince insan yokmuş gibi Aralık ayında Akrep burçları kendilerini gösterebilecekleri farklı farklı ortamlarda bulunacaklar. Bir şeyler üretmediklerinde kendini eksik hisseden sevgili Akrepler 2019 sizin için çok üretken bitiyor.

Yay
Özgüvensizlik mi? Aralık ayında asla! Sevgili Yay burçları siz kilo mu verdiniz ya da yüzünüz ışıl ışıl parlıyor mu? Büyük bir yükselişe gireceğiniz Aralık ayının enerjisi umuyoruz ki 2020 yılında da devam eder yeter ki kim olduğunuzun farkında olun.

Oğlak
Gece gündüz dur durak bilmeden çalışan sevgili Oğlaklar size çok üzülüyoruz. Lütfen bir 5 dakika nefes alın, meditasyon yapın ve bütün bu dertlere neden katlandığınızı düşünün. Siz hayatla ilgili planları ve idealleri olan insanlarsınız, istemediğiniz işleri daha fazla yapmaya devam etmeyin.

Kova
Aralık ayı Kovalar için yeni kararlar alma ayı. Bu sene neler yaptınız ne istediğiniz gibi oldu ne olmadı buna iyice kafa yorun sevgili Kovalar. 2020 yılına bomba gibi bir kalkınma planı ile gireceğinize eminiz.

Balık
Çektiğiniz çilelerin sonunda bitmiş olması yeni çilelerin gelecek olmasına engel değil sevgili Balıklar. İçinizden geldiği gibi hareket etmeyi sevdiğinizi biliyoruz ama biraz kendinizi zorlayın ve 2020 yılında daha planlı ve programlı hareket etmeye dikkat edin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir