January 23, 2021

Aralık Ayı Burç Yorumları

Merhabalar, Bu yazımızda sizlere Aralık Ayı Burç Yorumları ile alakalı bir kaç bilgi vereceğiz.

 

 

 

Koç

İşte burçların bebeği koç burçları. Sürekli ekstra bir çaba ve bakım isteyen Koçlar 2020 bitmeden güzellik uykunuzu tamamlayın çünkü 2021’de oturduğunuz yerden kalkıp harekete geçmeniz gerekecek.

Boğa

Aralık ayında Boğaların keyfine diyecek yok. Yılı tam da istedikleri gibi lüks ve yiyecek içerisinde kapatacaklar gibi görünüyor. Kendi hızınızda hareket edin ve iş girişimleriniz başarılı olsun.

İkizler

Aralık, ilişkilere nazaran önce işe öncelik vermenizi istiyor gibi sevgili İkizler. Merak etmeyin bu ay o kadar çekicisiniz ki, siz insanlardan uzak durmaya çalıştıkça onlar sizinle olmak isteyecek.

Yengeç

Sert kabuğun var sevgili yengeç ama kaderinden kaçamazsın. Sen duygusal bir su burcusun. Öyleyse neden sevgiyi reddederek hayatı kendin için zorlaştırıyorsun?

Aslan

Güneş tarafından yönetiliyorsunuz sevgili Aslanlar.. Daima ışıl ışıl parlamalısınız bunu biliyoruz. Kendinizi bununla başa çıkabilecek insanlarla mı çevreliyorsunuz? Muhtemelen böyle ama 2021’de bu dengeler değişecek, ışıltınızı bastıracak biriyle tanışabilirsiniz hazır olun.

Başak

Suçluluk duymadan hayallerinin peşinden git sevgili Başak. Herhangi bir utanç sizi engelleyecektir. Başarı istemekten neden utanıyorsunuz? Bunu hak ettiğinizi ve ne kadar çalıştığınızı herkes biliyor. Kendiniz için savaşmazsanız, hiç kimse savaşmaz.

Terazi

Aralık senden oyun oynamayı bırakmanı istiyor, Terazi. Buna kendi kendinize oynadıklarınız da dahil. İhtiyaçlarınız konusunda kendinize karşı dürüst değilseniz, bunları başkalarına nasıl aktarabilirsiniz?

Akrep

En iyi intikam iyi yaşamaktır, Akrep. Profesyonel başarıya ulaşmak ve küçük dramlara kapılmamak için akrep gücünüzü kullanın. Yaşadığınız küçük pürüzlere takılıp kalmak size hiç yakışmadığı gibi iş ortamında da geri planda kalmanıza sebebiyet veriyor.

Yay

Yılın yay burcu zamanı geldi. Bu ay istediğiniz kadar pandemi hikayesi anlatabilirsiniz, doğum gününüz kutlu olsun. Dikkatinizi çektiğiniz için bu yıl birisi sizi ararsa şaşırmayın. Doğum günü çocuğu ışıltısı işe yarıyor gibi.

Oğlak

Bu senin sezonun Oğlak, iyi değerlendir. Aşk hayatına da iş yaptığın gibi özen göstermeye başlamaya ne dersin? Kalbin nereye yatırım yapmak istiyor?

Kova

Kovalar işte size bir soru. Onlardan hoşlanmadığınız için mi size yazanlara dönmüyorsunuz yoksa sadece üşengeç misiniz? 2021’de de insan ilişkilerinde bu şekilde devam ederseniz yalnız kalacaksınız bizden uyarması.

Balık

Balıklar hem özgürce yüzmek hem de derin duygusal bağlar kurmak istiyorlar. Bir kere de bir dengeniz olsun sevgili Balıklar çünkü sonunda üzülen yine siz oluyorsunuz. Bu aralar biraz geçmiş seneyi değerlendirip yaratıcılığınıza eğilin.

Aralık Ayı Burç Yorumları adlı yazımızın sonuna geldik.

Online mağazamız üzerinden en yeni ve en trend ürünleri görüntülemek ister misiniz?

NaraMaxx

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir