June 3, 2020

Aralık Ayı Burç Yorumları

Koç
Ay başındaki Merkür gerilemesi size kendinizi kötü hissettirmiş olabilir ama kendinizi toparlama zamanınız geldi Koçlar. Eğer karar alırken fazla güvenli bölgeden ayrılmıyorsanız biraz risk almanın zamanı geldi. Kafanızı sürekli düşündüğünüz şeylerden uzaklaştırın. Sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir yılbaşı akşamı sizi bekliyor.

Boğa
Ay başında Merkür gerilemesinin etkisiyle aşk konusunda biraz ayran gönüllü davranan Boğaların ayakları ay ortasına doğru tekrar yere basmaya başladı. Ay sonuna doğru planlanan bir yolculukla ayaklarınızı yerden kesecek bir adayla tanışabilirsiniz, şimdiden takviminizi boşaltın.

İkizler
Aralık ayı İkizler için yeni yıl planları ve listeleri yapma zamanı. Bulunduğu konuma gelmek için çok fazla çaba sarf etmiş olan İkizler yeni yılda sonunda hakettikleri karşılığı alıyorlar. Biraz daha dikkat ve organize olma ile her şey çözülecek, merak etmeyin.

Yengeç
Ay başı Merkür gerilemesinin de etkisiyle karnında kelebekler uçuşan Yengeçler, ayın sonuna doğru bu kelebekleri daha somut şeylere çeviriyor. Nasıl hissettiğinizi mutlaka hoşlandığınız kişiyle paylaşmalısınız. Kafanızdaki bu belirsizlik kalktığında 2019’a daha net ve ne istediğini bilen biri olarak gireceksiniz, unutmayın.

Aslan
Aslan burçları Aralık ayında diğer insanların ne düşündüğü hakkında endişe etmeyi acilen bırakmalı ve kendi düşüncelerine odaklanmalı. Yılın son günlerine doğru kendine biraz haksız yüklenen Aslan burçlarına tek bir tavsiyemiz var: kendinizi sevin. Sevin ki herkes sizi sevsin!

Başak
Sürekli ayrıntıdaki hatalara takılmaya eğilimli olan mükemmelliyetçi Başak burçları, bu ay büyük resmi görmekte daha başarılı. Ayrıntılarda kaybolmak yerine olayı bütün olarak ele almak size her anlamda ve hayatınızın her alanında kazandıracak.

Terazi
Finansal açıdan zor bir yıl yaşayan Terazilerin şansları 2019 yılında açılıyor. Kendinize hak ettiğiniz değeri alıp almadığınızı sorun, iş yerinde daha iyi bir pozisyona gelebilmek için elinizden geleni yapmanın tam zamanı.

Akrep
Kendini uzun zamandır kötü hisseden Akrepler yılı büyük değişikliklerle kapatıyor. Yeni bir saç rengi ya da kesimi, bir yerlerden başlamanızı sağlayacaktır. Yılbaşı gecesini sevdiğiniz insanlarla geçirmeniz her şeyi daha da anlamlı kılacak.

Yay
Aralık ayına biraz düşük modla giren Yay’lar, ay sonuna doğru sosyalleşiyorlar. Yıl sonu ofis partisi ya da arkadaşlarla eski yılı uğurlama yemeği… Her zaman olduğunuz gibi etkinliklerin aranılan yüzü olmaya devam.

Oğlak
Oğlaklar için Aralık ayı biraz yaprak dökümüne sebep olabilir. Uzun zamandır canınızı sıkan bazı ikili ilişkileri iyice düşünmek ve hızlı kararlar almak için yeni bir yıl başlangıcından daha iyi bir bahane olamaz.

Kova
Bütün yıl uğraşan Kovalar sonunda kendileriyle ve başarıları ile gurur duyabilirler. 2019 yılının yeniliklerini büyük bir heyecanla bekleyen Kova burçları, 2019 hedeflerini not almaya başladılar bile!

Balık
Ay başında kendine fazla yüklenen Balıklar müjde! Biraz eğlence sizin de hakkınız. Kendinizle ilgili şüphelerden sonunda kurtulup yeni yıla tertemiz bir sayfa ile başlıyorsunuz. Kim tutar sizi!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir