June 6, 2020

Aslan Burcuna Ne Hediye Alınır?

Bir ortamda sürekli ilgiyi kendisine çekmeye çalışan biri varsa bilin ki o aslan burcudur! Burçlar arasında belki de en egoist ve benmerkezci burç olan Aslanlar için olumsuz bir giriş yapmış olsak da bütün bu olumsuzluklarına rağmen sahip oldukları şeytan tüyü ile ne yapıp edip kendilerini sevdirmeyi başarırlar. Beklemediğiniz anda patlattıkları bir espiri ile sizi saatlerce güldürebilecek olan Aslan burçları, biraz maymun iştahlı da sayılabilirler. Bir kez ideal insanı bulduklarında ilişkilerine sadıktırlar fakat bekar hayatı sürerken avarelik yapmaktan kaçınmazlar. Gelin bu dikkat çekme mıknatısı burca ne alabilirsiniz birlikte bakalım.

Aslan Burcu Kadını
Aslan burcu kadını ile konuşmayı başardığınız anlar varsa bravo çünkü büyük ihtimalle daha önce olan bir olaydan dolayı size trip atıyordur. Girdikleri her ortamda hemen fark edilen, feminen, dikkat çekici aslan kadınları trip atmayı ne kadar sevseler de sabırlı karakterler değillerdir. Eğer sizden hoşlanmadıysa iletişim kurmaya bile çalışmaz, ben merkezci bir tavırla kendimi niye yorayım diye düşünür. Eskaza bir aslan kadınıyla arkadaş olduysanız güzel vakit geçirmeye de hazır olun!

İlk Bakışta Fark Edilen Aslan Kadınına Ne Alsak?
Kırmızı bir elbise
Altın rengi bir saat
Bir günlük cilt bakımı
Küçük bir seyahat planı

Aslan Burcu Erkeği
Burcun kadını gibi erkeği de biraz küçük dağları ben yarattım havasında gezinir fakat bu özgüvenle karşı cinsi etkilemeyi de çok iyi bilir. Aslan burcu bir erkekle flört ediyorsanız yapmanız gereken tek şey onları sürekli ve bıkmadan övmek! Kendi bildiğini okumak konusunda Aslan kadınıyla aynı olan Aslan burcu erkeği, sevgisini gizlemez, cool olmaya çalışsa da yine de elinde olmadan ne hissettiğini anlarsınız. Eğlenceli, espirili aslan burcu erkeği ile olmak güzel bir fikir olabilir fakat yine de çok dikkat edin ikinizin de odak noktası her zaman için sadece o olacak.

Eğlenceli Ve Benmerkezci Aslan Erkeğine Ne Alsak?
İlgisini çeken bir konuda kitap
Güzel bir konser bileti
Yeni model bir spor ayakkabı

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir