March 25, 2019

Balık Burcuna Ne Hediye Alınır?

Su grubunun belki de en duygusal burcu olan Balık burçlarının ayı geldi çattı! Duygusallıktan muzdarip balık burçları kendileri dışında herkes konusunda oldukça yardımsever ve vericidirler. Bencillikten uzak karakterleri bazı durumlarda onları zor durumda bırakabilir. Kendi iyiliklerinden çok başkalarını düşünen Balık burçları çok iyi birer dinleyici ve gözlemcidirler. Verecekleri her tavsiyeyi iyice düşünürler. Fakat kendileri bu tavsiyeleri uygulama konusunda sınıfta kalırlar. Özgürlüklerine ve kişisel alanlarına oldukça düşkündürler. Bir Balık sizinle iletişime geçmek istemiyorsa geçmeyecektir onu zorlamanın bir anlamı yoktur. Hayatları ile ilgili kararlar alırken mantıkları ile ilerlemeye çalışsalar da duyguları her zaman bir adım öndedir. Biraz şıpsevdi olan Balık burçları bir kişiyi sevdiklerinde bağlanırlar hatta bazen fazla bağlanabilirler. Duygusal, istediğinde uyumlu ve sosyal balık burçlarına ne hediye alınır gelin birlikte karar verelim.

Balık Burcu Kadını
Etrafında her zaman olmak isteyeceğiniz balık burcu kadınlarının espri yetenekleri doğuştandır. Sizi her zaman güldürebilirler fakat çok çabuk değişen duygu durumları sebebi ile 5 dakika sonra onları yan odada ağlarken de bulabilirsiniz. Balık kadınları her ne kadar aşka aşık görünseler de bu şıpsevdi halleri çok uzun sürmez. Uğraştırıcı bir ilişki içerisinde olduklarında çabuk sıkılabilirler ve hayatı hem kendilerine hem size ziyan etme eğilimleri vardır. Çok iyi bir arkadaş ve sadık bir sevgili olabilecek Balık kadınını etrafınızda tutmanın yolu onu sıkmamak ve kendi haline bırakmaktır.

Duygusallığın Doruklarında Balık Kadınlarına Hediye Önerileri
Fotoğraf Albümü
Boya Seti
Anlamlı Bir Takı
Gerçek Çiçekler

Balık Burcu Erkeği
Burcun kadınına göre daha çapkın sayılabilecek Balık Erkeği de tıpkı kadını gibi biraz ayran gönüllüdür. Güzel olan her şey ilgilerini çeker ve elde etmek isterler fakat bu ilginin sürekliliğini korumak zordur. Balık erkekleri de kadınları gibi gerçekten sevecekleri birini bulduklarında sadık kalırlar. Sanat, edebiyat gibi yaratıcı konularda burcun kadınları gibi erkekleri de hem yetenekli hem de göze sahiptirler. Bulundukları ortamda ilk bakışta tüm dikkatleri üzerlerine çekmeseler de rahat hissettikleri her ortamda sessiz ve derinden ilgi odağı olmayı başarırlar. En rahat oldukları anlar en sevdikleri ve güvendikleri insanların olduğu yerlerdir.

Balık Erkeklerine Hediye Önerileri
En Sevdiği Yazarın Bir Kitabı
Müzikle Alakalı Her Şey
Şık Fakat Kişiliğini Yansıtan Bir Ceket
Birlikte Çıkacağınız Macera Dolu Bir Seyahat

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir