July 6, 2020

Başak Burcuna Ne Hediye Alınır?

Arkadaş çevrenizle bir yemeğe çıktınız ve oturma düzenini sağlamaya çalışıyorsunuz fakat o da ne biri kendini çoktan bu göreve adamış durumda! Kim mi? Elbette başak burcu olan arkadaşınız. Düzen ve tertipli olmanın kölesi bazen bu takıntılı halleri ile etrafındaki insanları çileden çıkaran sevgili Başak burçları söz konusu arkadaşlıklar ve gönül işleri olduğunda biraz daha rahat hareket edebiliyorlar. İyi bir dost, sadık bir sevgili olabilecek potansiyeli taşıyan Başak burçları, yine de totalde baktığınızda hayatını da kocaman bir yapılacaklar listesi olarak görür. Arkadaş ya da sevgili seçimi yaparken de her zaman ileriye dönük düşünür. Bir gün kalkıp Roma’ya tatile gittiğini görürseniz bu yine de anlık bir karar değildir, büyük ihtimalle aylar öncesinden kafasında bu geziyi planlamıştır bile! Biraz ukala da olsalar dürüst, sıcak, iyi niyetli, insanlarla iletişimde hiçbir zaman sorun yaşamayan Başak burçlarına ne hediye alabiliriz gelin birlikte bakalım.

Başak Burcu Kadını
Akıllı, gerçekçi ve mantıklı yönleriyle ön plana çıkan Başak kadını burçlar içerisinde en çok ayakları yere basan kadınlardandır. Mükemmelliyetçi yapılarıyla hırslıdırlar ve akıllarına koydukları her şeyi mutlaka yaparlar. Düzen ve titizlik hastası olan Başak kadınının atacağı her adım için önceden yapılmış bir planı vardır ona öyle spontane sürprizlerle gelemezsiniz. Riske girmekten ve maceraya atılmaktan uzak duran garantici Başak kadınına ne hediye alabiliriz?

Garantici Başak Kadınına Ne Hediye Alınır?
Yeni bir ajanda
En ufak detayı önceden birlikte kararlaştıracağınız bir tatil
Yeni temizlik malzemeleri

Başak Burcu Erkeği

Kendileri dahil kimseyle kolay kolay anlaşamayan Başak Erkeği de burcun kadını gibi titiz ve düzenlidir. Savunduğu konuyu asla taviz vermeden sonuna kadar savunurlar ve bazen haksız olduklarını kabul etmeme eğilimlerine sahiptirler. Duyguları yerine mantığını tercih eden Başak erkeği bazen size fazla soğuk gelebilir, ona karşı nasıl davranmanız gerektiğini bir türlü çözemezsiniz çünkü her ne kadar düzen hastası da olsalar insanlardan ve eşyalardan çabuk sıkılabilirler. Haksızlığa gelemeyip zaman zaman kırıcı olabilen başak erkeğine ne alabiliriz?

Düzen Sevdalısı Başak Erkeğine Ne Alınır?
Son teknoloji herhangi bir şey
Şık bir kol saati
Bakım seti

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir