October 1, 2020

Bu Ayakkabılar Her Kıyafetle Uyumlu

Kombin yapmayı seviyor fakat iş ayakkabı seçimine geldiğinde zorlanıyorsanız sizi çok iyi anlıyoruz. Kıyafetinizi en güvenilir ayakkabı seçimi ile bitirmekte zorlanmanız çok doğal. Böyle zamanlarda sezon trendli bir modelin parlak rengini dolabınıza katmak ve o sezonu öyle kurtarmak mantıklı gibi görünse de aslında yapmanız gereken şey daha sade ve uzun yıllar kullanabileceğiniz modellere yatırım yapmak. Kıyafetlerinizin daima mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş görünmesini sağlamak ayakkabılarınızın görevi bu yüzden seçimlerinizde bir kez daha düşünmeniz önemli.

Peki hangi ayakkabı modelleri para vermeye değer? Biz de bu sorunun cevabını düşündük ve her kıyafete, her zaman diliminde uyum sağlayacak bir ayakkabı kapsül koleksiyonu hazırladık. Listedeki bazı ayakkabılar halihazırda gardırobunuzda olabilir, boşlukları doldurmak için sizi yazının devamını okumaya davet ediyoruz.

1. Terlik
Klasik ve şık görünümlü terlikler günümüzde zahmetsiz ve kolay şıklığın anahtar parçaları haline geldi. Çok fazla sahil terliği gibi görünmeden yaz havasını hissettirebiliyorlar. Kısa topuklu bir terliği günün her anında rahatlıkla giyebilirsiniz.

2. Klasik Seçimler
Gardırobunuzdaki bir çift zarif siyah topuklu ayakkabı size her zaman iyi hizmet eder. Karmaşık desenli elbisenize daha sakin bir görünüm katacağı gibi kot pantolonunuzu da anında şık ve elegan bir giyim ürününe çevirebilir.

3. Tokalı Babetler
Mary-jane olarak da bilinen bu ayakkabı modeli, sizi anında çocukluğunuza ışınlayabilir.
Bu pratik ama her zaman eğlenceli ayakkabılar pantolonlar ve elbiseler ile harika görünüyor.

4. Bilekli Spor Ayakkabı
Kaba ve büyük spor ayakkabılar gelip geçicidir ama bir çift bilekli spor ayakkabının yerini asla tutmaz. Yıllar geçse de klasik çizgisini asla yitirmeyen bilekli ayakkabınızı özellikle çiçek desenli etek ve elbiselerle kombinleyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir