July 16, 2019

Bu Elbiseler Her Gardıropta Bulunmalı!

Tek parça olmasının getirdiği konforla elbise modelleri her yıl her kadının gardırop demirbaşlarından olmaya devam ediyor. Ne giyeceğimizi bilmediğimiz her kararsız gününü kurtarıcısı elbiseler, yaz ve kış aylarında tamamlayıcı pek çok parça ile şıklığımızı bir üst seviyeye taşıyor. Gardırobunuzda biraz yenilik arıyor ve yeni bir yıla kendinizi ödüllendirerek girmek istiyorsanız işte size en şık ve trend elbise modellerinden oluşan bir öneri listesi:

1. Leopar Deseni Her Yerde!
2018 sezonunun vazgeçilmez trendlerinden leopar, 2019’a da tüm hızıyla giriş yapmakta kararlı. Düğmeli modeli ile gömlek elbise havası da yaratan bu şık model hem günlük kombinlerin aranan yüzü olacak hem de şık bir organizasyonda her zaman kurtarıcı parça rolünü oynayacak.
NaraMaxx 1117 Elbise

2. Desen Oyunu
Haydi dolaplara birlikte biraz renk katalım. Canlı desenler ve renklerle hareketlenen bu elbise modeli günlük hayatta sneaker’larla bile tercih edilebilecek rahatlıkta. Üzerine kot ceketler de aldığında hafta sonu etkinliklerine hazırsınız.
NaraMaxx 1054 Elbise

3. Küçük Siyah Elbise
Şık bir davet ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın nişanı var. Peki siz ne giyeceksiniz? Bu gibi durumlarda her zaman ön plana çıkan tek bir elbise var: siyah kısa elbise! Kemer, çanta ve ayakkabı gibi olmazsa olmaz aksesuarlarla güçlendirebileceğiniz bu sade parça gardırobunuzun baş köşesine yerleşmekte kararlı.
NaraMaxx 1047 Elbise

4. Kadifenin Gücü
Dokunduğu her parçaya ayrı bir zarafet ve şıklık katan kadife, bu kez anvelop ve midi elbise formunda karşımızda! Soğuk kış günlerinde kadifenin güvenli alanından ayrılmak istemeyenler en doğru tercihi yapıyor. Kısa bilekte botlarla çok şık bir biçimde kombinlenebilecek kadife elbise, en zarif kaban modellerinin de vazgeçilmez ekürisi.
NaraMaxx 1065 Elbise

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir