March 25, 2019

Bu Parçalar Her Gardıropta Bulunmalı!

Belki gardırobunuza yeni eklemeler yapmanın zamanı geldi. Belki de uzun zamandır gardırop temizliği düşünüyorsunuz ama cesaret edemiyorsunuz. Minimal ve sade bir hayat yaşama kararı alanlar buraya! Trendler o kadar çabuk değişiyor ki her birimizin dolabında yalnızca bir sezon giyip atılan pek çok kıyafet var. Bu durumdan şikayetçiyseniz ve hayat tarzınıza olduğu kadar gardırobunuza da yön vermek istiyorsanız işte zamansız bir gardırobun sırrı. Bu listedeki kıyafetleri her zaman, her yerde giyebilirsiniz çünkü emin olun modaları asla geçmeyecek!

Beyaz Gömlek
Şık bir akşam yemeği ya da iş toplantısı… Kalıbı düzgün, vücudunuzu istediğiniz gibi gösteren bir beyaz gömleğin yerini çok az şey tutar. Altına giyeceğiniz bir jean ve spor ayakkabıyla casual, topuklu ayakkabı kumaş pantolon kombiniyle de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah Blazer
Her durumun kurtarıcısı blazer siyah renkte olduğunda daha da kurtarıcı oluyor. İster etek ve elbiselerin üzerine giyin ister kumaş pantolonla takım yapın. Ne yapıp edin bir siyah blazer edinin.

Jean Pantolon
Dolabında jean pantolon olmayan var mı? Eminiz birkaç tanesi hiç giyilmeden dolapta duruyordur. Jean seçimi yaparken önemli olan şey vücut proposyonunuza uygun olanı almak gerisi size kalmış. Kimi skinny jean’de rahat eder kiminin tercihi moms jean kesimdir. Her gün giymekten sıkılmayacağınız, kolayca kombinlenecek bir renkte olması jean seçiminin en vurucu noktası.

Günlük Çanta
Çantasız kaçımız sokağa adım atabiliyoruz? Bazı kadınlar deri, daha klasik modelleri tercih ederken daha rahat ve sportif tarzların tercihleri shopping bag de dediğimiz omuzdan asılan büyük çantalar olur. Seçiminiz ne olursa olsun evden son anda çıkarken hemen kolunuza geçirebileceğiniz bir çanta edinin.

Siyah Topuklu Ayakkabı
Siyah topuklu ayakkabının aşığı çoktur çünkü günü her zaman için kurtarırlar. Topuğu çok yüksek olmayan kapalı burunlu klasik bir stiletto daima göreve hazırdır.

Beyaz Sneakers
Giy çık akımına uyan bir diğer parça beyaz sneaker’lar. Jean, elbise, şort ya da etek… Hangi ayakkabıyı giyeceğim derdine artık son. Beyaz sneaker ayakkabılarınız sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Beyaz T-shirt
Yaz aylarının kararsız günlerinin baş tacı beyaz tişörtler! İster v yaka ister bisiklet yaka olsun dolabınızdaki beyaz tişörtlere iyi bakın çünkü her şeyle yakışan nadir parçalardır.

Siyah Küçük Elbise
Akşam bir yemek var ya da hafta sonu bir söze katılmanız gerekiyor. Dolabınızı her açtığınızda eliniz gidecek olan parçayı biz biliyoruz: siyah küçük elbise!

Deri Ceket
Sizi olduğunuzdan daha da havalı gösterecek bir şey arıyorsanız sırrımızı paylaşalım: deri ceket! Deri ceketin havalı göstermeyeceği insan yoktur ayrıca mevsim geçişlerinin en büyük kurtarıcısı olduğunu da söylemeden edemeyeceğiz.

Zincir Kolye ve Halka Küpeler
Biraz da hareket! Minimal takılar son yılların en yükselen trendi. İncecik bir zincir ve küçük halka küpeler günlük görünümünüze küçük de olsa bir hareket katacaktır.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir