April 21, 2019

Bu Parçalar Her Zaman Moda Olacak

Her sezon değişen moda trendlerine bir şekilde ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bu sezonun en hit trendlerinden çirkin sneakers’lardan almayan kaldı mı? Geçen yaz her yerde renkli camlı güneş gözlükleri görüyorduk, bu kış da tüylü ve kabarık olan, polar sweatshirtler ve montlar her yerde karşımıza çıkıyor. Arada bir bu tarz geçici trendleri gardırobumuza katmak iyi bir fikir de olsa her zaman giyebileceğiniz, yıllar geçse de eskimeyecek parçaların değeri her zaman daha fazla. Gelin birlikte gardırobunuzun olmazsa olmaz parçalarına göz atalım. Bu parçaları alırken kesenin ağzını biraz açabilirsiniz çünkü iyi bakarsanız hayatınız boyunca kullanabilirsiniz.

Bu Parçalar Her Zaman Moda Olacak

 

1. Trençkot
Mevsim geçişlerinin, yaz aylarının vazgeçilmez dış giyim parçası trençkotların rengi ve modeli değişse de modası her zaman için kalıcı. Hem klasik hem sportif parçalarla çok iyi giden trençkotlar, tek parça ve uzun kalıplarıyla bütün dikkatleri üzerlerinde toplama gücüne de sahip. Bir trençkotunuz olsun, gerisini fazla düşünmeyin.

2. Siyah Kumaş Pantolon
Bu dünyada üzerinize tam oturan pantolonun verdiği mutluluğu çok az şeyden alabilirsiniz. Hala dolabınızda yoksa iyi dikilmiş, kaliteli bir materyalden üretilen siyah bir kumaş pantolonu mutlaka alışveriş listenize ekleyin. İş görüşmesi, şık bir yemek gibi bir durum olduğunda ne giyeceğinizi bilemiyorsanız siyah pantolonunuz ve beyaz gömleğiniz sizi her zaman kurtarır.

3. Klasik Bir Kemer
Bazen aksesuarlara gereken önemi vermiyoruz fakat tam evden çıkarken en sevdiğiniz kot pantolonunuzun bol geldiğini fark ettiğiniz an eksikliklerini hissedebilirsiniz. Deriden yapılmış klasik modelde bir kemeri mutlaka edinin, siyah, kahverengi gibi güvenli renklerde tercih yaparsanız yıllarca her kombininize eşlik edebilir.

4. Çizgili Üst
Sade bir giyim tarzınız var ama yine de hareketli bir görünüm elde etmek istiyorsanız çizgili üstler ne güne duruyor? Yıllardır filmlerde ve ünlülerin üzerinde görmeye alışkın olduğumuz çizgili üstler daha uzun yıllar aramızda olmaya devam edecekler.

5. Şık Bir Saat
Herkesin mutlaka alması gerekli olan bazı parçalar vardır, şık bir saat de işte onlardan biri. Hem işlevi hem görünümüyle klasik bir saat her zaman için her koşulda modeli görünümünüzü daha da şık ve albenili kılar.

 

Bunların yanı sıra Online alışveriş mağazamızı inceleyebilirsiniz!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir