August 4, 2020

Bu sezon Bu Botları Giyeceksiniz!

Terliklerimizi, sandaletlerimizi hüzünlü bir şekilde geride bırakıyoruz çünkü kış mevsiminin en sevdiğimiz yanlarından biri geldi: bot giymek! Dolaplarda ne kadar farklı model ve renkte bot da olsa yeni bir çift botun cazibesine kapılmaktan kendimizi alamıyoruz. Siz de bu arayış içerisinde iseniz gelin 2019’un en şahane botlarına birlikte bakalım.

1. Postallar
90’ların grunge çağını andıran postal botlar bu sonbahar kış sezonunun en favori parçalarından. Bu kadar kaba görüntüsü olan bir ayakkabıyı daha da yumuşatmak isterseniz ekru bir jean ya da çiçekli uçuş uçuş bir elbise ile kombinleyebilirsiniz.

2. Bağcıklı Bilekli Botlar
Eski çağlardan kalmış gibi görünen kıyafetlerin tekrar trend olmasına artık alıştık. Birkaç sezondur sıkça gördüğümüz yüksek yakalı gömleklerden sonra bu sezonun Viktorian çağından fırlamış gibi duran trendi bilekli bağcıklı botlar!

3. Yalancı Timsah Derisi Botlar
Gerçek timsah derisine ne kadar karşıysak sahte timsah derisi görünümlü botları bir o kadar seviyoruz. Kıyafeti anında daha sofistike ve cool gösteren sahte timsah derisi botları bu sene sokaklarda çokça göreceğiz.

4. Platform Topuk Botlar
70’lere bu kadar dönmüşken platform topuklu botların da tekrar gündeme gelmesine şaşırmadık değil mi? Biz en çok nude renklerde ve tarçın tonlarında olanlarını seviyoruz.

5. Outdoor Botlar
Geçen seneki yürüyüş botları trendi bir üst levele çıkmış gibi görünüyor. Bu trendi bir üst seviyeye taşımak için kontrast bağcıklı ve tüylü olanları tercih edebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir