February 17, 2020

Bu Sezon Kaban Modelleri Çok Renkli

Sonbahar dönemine yavaş yavaş girmiş olduğumuz bugünlerde, kaban modası da kendini ortaya koymuş durumda. Bu nedenle de gardıropları artık kışlık kabanlarla doldurmanın da zamanı geldi. Bu sezon kaban çeşitleri çok renkli ve aynı zamanda da çok uygun fiyatlarla alıcılarına “Merhaba” diyor. 

Sezon henüz tam anlamıyla açılmadan  arzu ettiğiniz şıklığa sahip bir kabanı şimdiden çok makul bir fiyat karşılığında satın almanız mümkün.
Peki yeni sezon kaban modellerinde öne çıkan kaban modelleri neler? 

Yeni sezonun trendini en iyi şekilde yansıtan kabanlar, kapitone kumaşlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapitone kabanlar, yalnız tesettürlü bayanların favorisi olmamakla beraber diğer modellerde de moda halini almıştır.
Bunlarla birlikte kapitone kabanlarda özelikle çift renklere ağırlık hazana ak olup bu modeller sezona önemi bir damga vuracaktır. Aynı zamanda kapitone kabanların düz kesim ya da salaş olan versiyonları da seçenek dahilinde olmakla birlikte moda tutkunları için  en uygun tercihler olarak gösterilebilmektedir. Yeni sezonda ayrıca kürk yaka ve kollu kabanlar da önemli bir trend yakalamış durumda. 

Geri «
Ileri »