January 23, 2021

Bu Yıl Hangi Renkler Moda?

Siyahın yeri her zaman başkadır, beyaz parçalar olmadan bir gardırop ise düşünülemez. Yine de her gardıropta rastladığımız bazı renkler dışında her sezon farklı ve canlı tonlar trendlere damgasını vuruyor. Biraz daha renkli bir gardırobum olsun diyorsanız işte 2019 yılında en çok karışınıza çıkacak renkler

1. Viski Kahvesi
Sıcak tonlarda, antika dükkanında bir gezintiye çıkmışsınız hissiyatı veren viski kahvesi bu sezon dış giyim ürünleri, ceketler, etekler ve elbiselerde en sık karşılaştığımız tonlardan olacak.

2. Kiraz Kırmızısı
Elegan, şık ve biraz da retro bir görünümü tercih ediyorsanız şık akşamların en uyumlu rengi kiraz kırmızısı. Saten bir elbise ve ince topuklu ayakkabılarla kiraz kırmızısını gardırobunuzun baş köşesine yerleştirebilirsiniz.

3. Capcanlı Mavi
Bir dönemin abiye elbiselerine damga vuran mavinin bu tonu bu sezon daha farklı parçalarla karşımızda. Cesur renklerden çekinmeyen bir yapınız varsa capcanlı mavi bir trençkot neden alışveriş listenizde başı çekmesin?

4. Fuşya Pembe
İster detaylarda yer verin ister aksesuarlarınızda fuşya pembenin girdiği bir görünümün dikkat çekmeme olasılığı çok azdır.

5. Lila, Lavanta
Kardeşleri bebek mavisi ve toz pembenin aksine pastel tonlar ailesinin daha oturaklı üyesi lila, bu sezon kombinlere karakter ve özgüven katıyor.

6. Turuncu
Daha çok yaz mevsimine yakıştırdığımız turuncu tonlar artık kış günlerinde de aramızda. Soğuk günlere sımsıcak turuncu tonlarla meydan okuyun.

Lanvin RTW Fall 2018

7. Safir Sarı
Artık klasikleşmiş çiçek desenlerine yepyeni bir boyut kazandıran safir sarısı, sıkıldığınız klasik desenlere yeni bir soluk getirirken şıklık ve sofistike görünümü de elden bırakmıyor.

Michael Kors RTW Fall 2018

8. Zeytin Yeşili
Yıllardır hakimiyet süren haki yeşili artık yerini küçük kardeşine bırakıyor. Altın alt tonlarla dikkat çeken zeytin yeşili parçalar gardırobunuzdaki çoğu jean’le büyük uyum içerisinde olacak.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir