July 16, 2019

Burca Göre Evlilik Nasıl Yapılır?

Astrolojiye baktığımızda bazı burçların evlilik hayatına çok daha yatkın ve uyumlu bazılarının ise başına buyruk ve her ne pahasına olursa olsun özgürlüğünden ödün veremeyen bir yapıda olduklarını görürüz. Burç kuşağının evlilik hayatına en istekli grupları toprak ve su olmakla birlikte ateş ve hava grupları evliliğe karşı daha çekimser ve mesafelidirler.
Burca göre evlilik yapmak için partnerinizin burcunu ve yükselen burcunu öğrenmenizi ve kendinizin burcu ve yükseleninizle karşılaştırmanızı öneririz. Hava grubunun Ateş, Su grubunun Toprak grubu burçlarıyla arasındaki uyum herkesçe bilinen bir gerçektir.
Terazi Aslan ve Koç ile Başak Boğa ve Balık ile harika anlaşır. Ayrıca Başak ve Yengeç aralarındaki tutkunun dozunu kontrol edebilirse uzun süreli bir birliktelik ve mutlu bir evlilik elde edebilirler. Terazi burçları evlilik için yaratılmış gibi görünmelerine karşın oldukça seçici olduklarından gönüllerini kazanmak ve evliliğe ikna etmek kolay olmayacaktır. Ev hayatına ve aileye en düşkün burç olan Yengeçlerle evlilik rüya gibi geçecektir.

Geri «
Ileri »