June 3, 2020

Burcuna Göre İmza Kokun Hangisi?

Yeni bir parfüm alırken neye göre seçim yaparsınız? Sevdiğiniz kokulara mı? Arkadaş tavsiyesine mi? Markanın bilinirliğine mi? Yeni bir koku seçmek, bazen yeni bir kimlik yaratmak gibidir. Sürdüğünüzde kendinizi rahat hissetmediğiniz bir parfüme katlanmaya çalışmak size zor zamanlar yaşatabilir. Gelin bu kez parfümünüzü burcunuza göre seçelim.

Koç – Chanel No 5
İş, arkadaşlık ya da aşk ilişkisi… Koç burcu tutkusunu hayatının her alanına yansıtır. Bu kadar güçlü bir kişilik ancak Chanel no 5 gibi klasik bir kokuyla tatmin olacaktır.

Boğa – Calvin Klein Woman
Hem kadınsı hem de çekici bir koku Boğa’nın o ilgi seven yanını besler. Calvin Klein Woman iddialı ve ihtiraslı bir boğa kadını kokusu.

İkizler – Agent Provocateur Fatale
İkizler kadınının çift karakterine en uygun parfüm elbette çift karakterli bir parfüm. İçindeki afrodizyak etkisiyle bir yandan çekici öte yandan çiçeksi yapısıyla sakin Fatale, tam bir ikizler kokusu.

Yengeç – Burberry Her
Sıcak misk notalarından oluşan Burbery Her tam da sıcak kanlı, iyi kalpli yengeç kadınına göre.

Aslan – Gucci Bloom
Hırslı, kendinden emin ve gösterişi seven Aslan kadını için Gucci tam da bu özelliklere uyan bir koku yapmış. Çiçek bahçesine girmiş hissiyatı veren Bloom harika bir hediye seçeneği olabilir.

Başak – Yves Saint Laurent Black Opium İntense
Fazla dikkat çekmeden güzel kokmak isteyen Başakları buraya alalım.

Terazi – Calvin Klein Beauty
Günlük kullanım için hafif olmasına rağmen çok belirgin bir koku olan Beauty dikkat çekmeden etkileyici olan Terazi kadınına çok uygun.

Akrep – Christian Dior Miss Dior
Hayatının her anında farklı olmak isteyen Akreplere uygun eşsiz bir koku: Miss Dior! Sadece kokusuna değil muhteşem tasarımıyla şişesine de bayılacaksınız.

Yay – Miu Miu Twist
Yayların eğlenceli ve maceraya açık hallerine uygun özellikte bir kokuya ihtiyaçları var! Miu Miu’nun Twist’i hem çekici hem tahmin edilemez.

Oğlak – Dolce & Gabbana Light Blue
Oğlaklar biraz klasik ve zamansız parçaları severler. D&G’nin bu yıllardıe beğeni toplayan imza kokusu Light Blue, Oğlak kadının içindeki garantici yanı besleyecektir.

Kova – Lanvin Eclat D’Arpege
Tahmin edilemez, eğlenceli ve uçuk kaçık… Kova kadının parfümü de kendisi gibi tahmin edilemeyecek güzellikte bir koku olmalı. Eclat D’Arpege’ı bir kez koklayıp ona aşık olmayacak kova kadını tanımıyoruz.

Balık – Bvlgari Omnia Crystalline
Balık burcunun duygusal ama çekici bir yanı vardır. Bvlgari’nin çiçek kokulu fakat inanılmaz çekici bu kokusu tam bir balık kadını kokusu.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir