May 30, 2020

Ekim Ayı Burç Yorumları

Koç
Ekim ayında Koçlar her zamankinden daha fazla hisli durumdalar. Normal şartlarda birinden hoşlansalar da aşırı “cool” oldukları için bunu belli etmeyen ketum koçlara Ekim ayında bir şeyler oluyor! Stresli durumlarla karşılaştığınız zamanlar olabilir, her zamanki gibi duygularınızı belli etmeyin ve sakin kalmaya çalışın.

Boğa
Boğaların arkadaş çevrelerinde uzun zamandır bazı sıkıntılar söz konusu. Biriyle arkadaş olduğunda onu fazla –hatta bazen gereğinden fazla- önemseyen Boğaların arkadaş çevrelerinde köklü değişiklikler görünüyor ama üzülmeyin bu değişimin sonunda size uzun zamandır rahatsız eden düşüncelerden sıyrılıp rahat bir nefes alacaksınız.

İkizler
İkizler bir süredir kariyer çıkmazına girmiş durumda. Uzun zamandır düşünmeyi öteledikleri bu gerçekle artık baş başa kalmaları gerek. İç güdülerinize güvenin ve bulunduğunuz konumda daha fazla olmak isteyip istemediğinizi kendinize sorun sevgili İkizler!

Yengeç
Yengeçlerin bu aralar modları çok düşük, hiçbir şeye enerjileri yok. Yetmezmiş gibi kendilerine olan özgüvenleri de yerlerde. İş yerinde ya da hayatlarında atacakları her adımı sorguluyor sürekli kendilerini suçluyorlar. 3-5 günlük bir tatil kaçamağı ile bütün kötü enerjiyi atacaksınız biraz kendinize zaman ayırıp deşarj olun sevgili yengeçler.

Aslan
Pandoranın kutusu sonunda açılıyor! Aslanlar için büyük bir tabu olan bazı konular hakkında konuşma zamanı geldi. Para, yakınlık, aşk ya da kişisel bazı durumlar… Bunları konuşmadıkça kendinizi daha da kötü hissedeceksiniz sevgili Aslanlar. En iyisi söyleyin gitsin, ne kadar rahatladığınıza siz bile inanamayacaksınız.

Başak
Ekim ayı Başakların kendilerine bayıldıkları bir ay olacak. Kişisel gelişim, kişisel bakım gibi konularla kafayı bozan Başak burçları ayın ortalarına doğru bu dünyada başka insanların da olduğunu fark edecekler. İkili ilişkilerde her zaman kendi konforlarını gözeten Başaklar için biraz risk almanın zamanı geldi.

Terazi
Çok ironic olacak fakat Ekim ayında Terazilerin en çok ihtiyaç duydukları şey DENGE! İş, ev, arkadaş, sevgili, sorumluluklar, kariyer hedefleri, kişisel gelişim, ev alışverişi derken Teraziler ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Her zamanki gibi mantığınızı dinleyin, işlerinizi önceliklendirin ve hepsinden önemlisi derin bir nefes alın sevgili Teraziler!

Akrep
Akrepler genellikle hırslı ve rekabetçi kişilikleriyle tanınsalar da onların da içinde sanata ve aşka düşkün minik bir kedi var. Bu ay Akrepler içlerinde taşıdıkları bu kedinin biraz üstüne düşmek istiyorlar. Rekabet ve kariyer hedefleri bir yere kadar sevgili Akrepler. 2019 yılı neredeyse bitmek üzere lütfen artık kendiniz için güzel bir şeyler yapın.

Yay
Yaylar bir süredir kendilerinden uzaklaştılar, rüzgarda savrulan bir yaprak gibi hissediyorlar kendilerini. Biraz değişiklik zamanı geldi artık bunun farkına varmalısınız sevgili Yaylar. Bu yeni bir eve taşınmak, iş değiştirmek ya da uzun zamandır düşünmekten kaçındığınız o konuşmayı yapmak olabilir. İyi enerjilerle her şey istediğiniz gibi olacak, biraz cesaret.

Oğlak
Kendi yargınızı savunmaya geçmeden önce her insanın duyguları olduğunu artık anlasanız diyoruz sevgili Oğlaklar! Eğer karşınızdaki insanın düşüncelerine değer verir sağlıklı bir iletişim kurarsanız uzun zamandır size rahatsız eden duygusal yüklerinizden de kurtulacaksınız.

Kova
Kovalar kendileriyle olan ilişkilerini düzeltmek için Ekim ayına kadar beklediler fakat karşılığını gani gani alacaklar. Ekim ayına büyük bir yaratıcılıkla başlayan Kovalar, yeni projeler, sanat ve müzik konusunda inanılmaz fikirlerle etrafındaki insanları da şaşırtacaklar. Ay sonuna doğru ise kendi içsel yolculuklarına çıkacaklar. Yoga matınızı şimdiden hazırlayın!

Balık
Balıklar yine başkaları için uğraşıp uğraşıp asla hakettikleri değeri görmediklerinden şikayetçi. Bu konuda haklı olabilirsiniz sevgili Balıklar ama asıl soru şu siz kendinize hakettiğiniz değeri veriyor musunuz? İsteseniz de istemeseniz de bu soruların cevaplarını Ekim ayında alacaksınız.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir