October 23, 2020

Ekim Ayı Burç Yorumu

Koç
Koçlar yeni gelen bir heyecanın peşine kapılmış gidiyorlar. Aklımızda tek bir soru var; ne zaman sıkılacaklar? Sevgili Koçlar söz konusu gönül meseleleri olduğunda fazla tüketiyorsunuz, kendinize ve karşınızdaki insana bir şans verin, işleri biraz ağırdan alın.

Boğa
Aynı kararlılıkla adımlar atmaya devam ettiğiniz sürece korkacak hiçbir şeyiniz yok sevgili Boğalar. Hem kariyer hem aşk hayatınızda düzgün ve rasyonel kararlar aldığınızda aslında bu düzeni sürdürmek o kadar da zor değil, kendinizi bunalmış hissettiğinizde derin bir nefes alın ve dünyaya dönün.

İkizler
İkizlerde bu ay şeytan tüyü var! Nereye gitseler ilgi odağı olmadan duramıyorlar. Bunu iyi değerlendirin, aylardır karantinada olan bünyenize birkaç iltifat iyi gelecektir eminiz. Yeni tanıştığınız insanlarla sosyalleşirken hala pandemi sürecinde olduğumuzu unutmayın.

Yengeç
Sezginiz şu anda tam yerinde, bu yüzden özellikle profesyonel yaşamınızla ilgili kararlar verirken ona güvenin. İşle ilgili stratejinizi iyice değerlendirin hatta birilerinden yardım istemek için tam zamanı! Çekinmeden kendinizi ifade edin.

Aslan
Kendinizi fikirlerinizi paylaşmak veya bir proje üzerinde işbirliği yapmak için bir dizi fırsatla karşılaşmış halde bulabilirsiniz. Zaman bunca fırsatın arasından doğru olanı cımbızla çekme zamanı! Seçici olmak size kazandıracak sevgili Aslanlar

Başak
Çok alçak gönüllü olmaya dikkat etseniz de, bugün emeğiniz için biraz onay veya takdir alabilirsiniz. Artık gücünüze daha fazla sahip çıkmalısınız sevgili Başaklar! İpucu: Spot ışığında rahat olun.

Terazi
Sözleriniz ve zekanızla bazı büyük şeyler gerçekleştirebilirsiniz, özellikle yürekten konuştuğunuzda veya hareket ettiğinizde. Sizi hedefinizden uzaklaştırmaya veya dikkatinizi dağıtmaya çalışanlara karşı dikkatli olun. Herkes ilginizi hak etmiyor.

Akrep
Bugün işleri biraz geriye çevirmeniz ve duygusal sağlığınıza ya da tek başına çalıştığınız bir şeye odaklanmanız gerekebilir. Her iki durumda da, yavaş ve istikrarlı olan yarışı kazanır. Enerjinizi korumaya başlayın.

Yay
Bugün dikkatinizi çekmek için yarışan pek çok insan olabilir, ancak özellikle yeni girişimler veya romantik çıkarlar söz konusu olduğunda kime ve neye dikkat ettiğiniz konusunda dikkatli olun. Nicelik yerine niteliği düşünün.

Oğlak
Bu ay sağlığınız ve refahınız öncelikli konular ve buna zihinsel sağlığınız da dahil. Özellikle aile ya da evle alakalı konularda gerilebilirsiniz bu yüzden kontrolü elinize almakta fayda var. Kendinize iyi bakın sevgili Oğlaklar.

Kova
Bugün biraz eğlenceye ve maceraya ihtiyacınız var gibi ve şartlar da buna çok uygun. Hayatınızda pek çok şey olsa da, neyi eğlendirdiğiniz konusunda daha seçici olmanın zamanı geldi.

Balık
Şu anda başarmak istediğiniz şeyler var, ancak kendinizi zaten içinde olmayı arzuladığınız konumda olan başkalarıyla kıyaslamayın. Sahip olduklarınızı kabul edin. Fırsat, bir arkadaş veya akran aracılığıyla gelebilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir