March 25, 2019

En Uyumlu Burçlar

Söz konusu başarılı bir ilişki olduğunda uyum en önemli şeylerden biridir. Çatışmadan en az bir ya da iki konuda uyumluysanız ve problem çıkmıyorsa uyumlu tanımı içerisine girebilirsiniz. Uyuşmadığınız ve anlaşamadığınız konular olması birbiriniz için uygun insanlar olmadığınızı elbette göstermiyor. Önemli olan bu sorunları ortak paydada buluşup çözebilme yetisine sahip olmanız.

Uyumlu olup olmadığınızı anlamanın pek çok yolu var. Astrolojiye düşkünseniz ve günlük burç yorumunuzu okumadan güne devam edemiyorsanız haydi birlikte burcunuza göre uyumlu olduğunuz burçları keşfedelim. Tek bir burç bir diğeriyle eşleşecek diye bir kural yok! Burç özelliklerinize göre farklı farklı burçlarla uyum sağlayabilirsiniz.

Işte en uyumlu burçlar;

Koç Burcu
En çok Kova, Yay, Aslan ve İkizler ile uyumlu olan koç burcu çekici bir kişiliğe sahiptir fakat her burç bu baskın çekicilikten etkilenmez!

Boğa Burcu
En çok Balık ve Başak burcu ile uyumlu olan boğa burçları inatçı ve her konuda söylecek bir sözleri olmaları ile ünlüdürler. Başak ve Balık burçları da tıpkı Boğalar gibi kendi kişiliklerinde baskın ve güçlüdürler bu yüzden boğa ile harika bir romantizm yakalayabilirler.

İkizler Burcu
Kova ve Terazi burçları ile uyumlu olan İkizler’in iki kişilikli yönleri biraz korkutucu olsa da aslında sevgi dolu ve tatlıdırlar. İkizler ayrıca diğer İkizler burcu insanlarla da çok iyi anlaşırlar çünkü birbirlerini ve kendilerini diğer burçların bilemeyeceği kadar iyi bilirler.

Yengeç Burcu
En çok Akrep ve Balık burcu ile uyumlu olan Yengeç burçlarının kıskanç doğasını Akrep burcu iyi bir şekilde dengeleyebilir. Dramadan uzak, sakin bir ilişki isteyen Yengeçler Balık burcu ile muhteşem bir uyum sağlayabilirler.

Aslan Burcu
En çok Yay, Terazi, İkizler ve Koç ile uyumlu olan Aslanlar, aşk konusunda biraz talepkarlardır. Hayat ve tutkuları hakkındaki derin kararlılıklarını ilişkiye de yansıtırlar.

Başak Burcu
Boğa ve Oğlak burcu ile büyük uyum içerisinde olan Başaklar, diğer toprak grubu üyeleriyle birlikte iyi vakit geçiriler. Yalnızca birbirlerini tamamlamakla kalmayan toprak grubu üyeleri, hayata dair benzer tutkulara ve bakış açısına da sahiplerdir.

Terazi Burcu
En çok Aslan ve Yay burcu ile uyumlu olan Teraziler bu burçlarla barışçıl ve romantik bir ilişki sürdürebilirler fakat söz konusu aşk olduğunda Teraziler de Teraziler ile iyi anlaşabilirler.

Akrep Burcu
Aşk ve mutluluk söz konusu olduğunda Akrep diğer Akreplerle ve yine su grubundan Balıklarla mükemmel bir uyum yakalayabilirler.

Yay Burcu
Yay burçları çabuk sıkılabildikleri için işleri yolunda ve heyecanlı tutacak insanlara ihtiyaç duyarlar. Aslan, Koç, Kova ve Terazi burçları bunun için biçilmiş kaftandır.

Oğlak Burcu
Doğrudan konuya girmeyi seven Oğlak burçları, Balık, Akrep, Başak ve Boğalar ile uzun süreli ve mutlu bir ilişkiye yelken açabilirler önemli olan tek şey net olmanız.

Kova Burcu
Kova burçlarının en uyumlu olduğu burçlar İkizler ve Terazi burçlarıdır. Özgürlüğünü ve bağımsızlığını her şeyin önüne koyan Kovaların bazen yalnız kalma arzusu İkizler ve Terazi için asla sorun olmayacaktır çünkü onlar da kendi başlarına olmayı severler.

Balık Burcu
Su grubundan olmanın verdiği uyum ve anlayış ile Balık burçları Akrep ve Yengeçlerle uzun süreli ve mutlu bir ilişki yaşayabilirler.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir