December 7, 2019

Eylül Ayı Burç Yorumları

Koç
Koçlar bu ay hem iç hem dış güzelliklerini keşfedecekler. Biraz fitness biraz meditasyonun iyi gelmeyeceği hiçbir şey yoktur. Hazır bu özgüven patlaması hasıl olmuşken sosyal çevreniz ya da iş yerinizde tam bir lider olup sorunların üstesinden geleceksiniz.

Boğa
Bazı beklenmedik dönüşler Eylül ayında Boğaların kafalarını meşgul edecek. Beklediğinizin tam tersi bazı durumlara maruz kalacaksınız fakat bu bakış açınızı değiştirecek ve hayatınıza olumlu bir etkisi olacak. Sıcaklıklar düşerken aşk hayatınızda bir ısınma gerçekleşebilir, gözünüzü dört açın.

İkizler
Geçen ay İkizler için çok öğretici bir ay oldu. Öncelikle kendilerini en doğru nasıl ifade edeceklerini öğrendiler. Bu ay aynı tempoda derdinizi açıklamaya devam edin ama biraz daha şefkatli ve yumuşak olursanız çevrenizdeki insanları da üzmemiş olursunuz sevgili İkizler.

Yengeç
Eylül ayının Yengeçler için kilit kelimesi: denge! Para, güç, aşk ilişkileri, hayatınızla ilgili değişimler varken biraz dengenizi kaybettiniz fakat çabuk toparlayacaksınız merak etmeyin. Bu dengesizlik biraz ruh halinizi düşürmüş olabilir, bir akşam çıkmasına ne dersiniz? Kimlerle karşılaşacağınız hiç belli olmaz; mesela hayatınızın aşkı!

Aslan
Aslanlar uzun zamandır bekledikleri terfi ya da zammı sonunda bu ay alıyorlar. İster yeni bir işe giriyor olun ister mevcut işinizi devam ettirin yapmanız gereken tek şey gölgelerde saklanmak yerine öne çıkmak ki siz bunu herkesten daha iyi bilirsiniz dikkat çekmeyi çok seven sevgili Aslanlar!

Başak
İş ve ev her zamanki gibi tıkırında fakat Başaklar bir süredir biraz huzursuz durumda. Hoşlandıkları kişiyle ilgili hala netleşmeyen bazı durumlar var ve Başak için netlik her şeyden önemlidir. Bu ay inanılmaz çekici olduğunuz bir dönemdesiniz, hamlenizi yapmanın tam zamanı! Olumlu bir dönüş alacağınıza eminiz.

Terazi
Teraziler Eylül ayını tamamen kendi kişisel gelişimlerine adadılar. Uzun süren banyolar, kaliteli uyku ve neler yaşamak istediklerini anlatan bir günce bu ay Terazilerin eksikliğini çektikleri şeylerin başında geliyor. Çekinmeyin ve kendinize biraz zaman ayırın sevgili Teraziler!

Akrep
Akrepler bir süredir yaşadıkları yerle ilgili darlanmalar çekiyorlardı. İçinizdeki Marie Kondo’yu dışarı çıkarmanın artık zamanı geldi. Yaşam alanınıza ufak tefek bazı değişiklikler yaparak sıradanlıktan kurtulup içinizdeki yenilik arzusunu susturabilirsiniz.

Yay
2019 yılı Yaylar için biraz sönük geçti. O her zaman kendilerinden emin olan tavırları biraz azaldı ve özgüven konusunda sıkıntı çekmeye başladılar fakat Eylül her şeyin düzeleceği bir ay sevgili Yaylar. Birden artan yaşama sevincinizle birden ortaya çok yaratıcı fikirler atacaksınız hepsini gerçekleştirmeye çalışırken yorulmayın yeter.

Oğlak
Oğlaklar bir süredir sadece iş ve para konularına kafa yoruyorlardı ama hayat sadece iş ve para değildir. Sonunda biraz maceraya atılmanın zamanı geldi. Karşı konulmaz bir şekilde birine, bir şeye ya da bir yere çekildiğinizi hissedebilirsiniz. İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranın sevgili Oğlaklar, iç güdülerinize güvenin.

Kova
Hadi itiraf edelim sevgili kovalar duygularınızı dışa vurmak en güçlü yanlarınızdan biri asla olmadı fakat bu ay biraz daha açık olabilirsiniz. Anı yaşama zamanı sonunda sizin için de geldi sakin olun ve akışına bırakın ama fazla da bırakmayın çünkü bir şeyleri saldığınızda bir daha onun yüzüne bakmadığınızı da biliyoruz.

Balık
Biraz gerçekçi hedefler koyup onları yaptığınızda kendinizi çok iyi hissetmiyor muydunuz siz sevgili Balıklar? Bu hedefleri gerçekleştirmenin getirdiği mutlulukla önem verdiğiniz insanlarla bağlarınızı daha da güçlendireceksiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir