April 21, 2019

Gideceğiniz Etkinliğe Göre Kombin Önerileri

Gidilen etkinliğe ya da yere göre giyinmek zordur. Bazen fazla şık bazen de çok günlük görünebiliriz. Bu tarz durumlarda sürekli ikilemde kalıyorsanız güvenli bölgelerden ayrılmamak en doğrusu. Örneğin gardırobunuzda her zaman siyan bir blazer ceket, siyah elbise, beyaz gömlek ve sade bir çift topuklu ayakkabı olsun, bunlar çoğu önemli etkinlikten ve akşamdan sağ çıkmanızı sağlar. Daha casual ve arkadaşlarınıza ayırdığınız hafta sonları ve akşamlar için de bir jean pantolon, rahat bir çift sneaker ayakkabı her zaman kurtarıcınız olacaktır. Gelin birlikte “hangi etkinlikte ne giyebilirim” sorusunun cevabını bulalım.

Arkadaş Nişanı
Nişan, düğün, söz gibi etkinliklere ne giyeceğimizi düşünmek bazen haftalar öncesinden canımızı sıkmaya başlayabiliyor. Bu tarz durumlarda elinizin her zaman gidebileceği, içinde rahat hissettiğiniz tek parça bir kıyafete güvenmek en doğrusu. Siyah bir elbise ya da abartıdan uzak şık bir tulum, geceyi kazasız belasız atlatmanızı sağlayacak.
NaraMaxx 916 Elbise

İş Görüşmesi
Bunca zamandır beklediğiniz o gün sonunda geldi çattı: iş görüşmesi! İş görüşmelerinde kıyafetlerden çok önemli olan şey kendinize güvenmeniz ve iyi bir şekilde ifade edebilmeniz. Fakat ilk izlenim de her zaman için çok önemlidir kabul edelim. Bu sezon çok moda olan vücuda tam oturmayan oversize bir ceket ve ona uygun bir üst ve pantolon seçimi ile iş görüşmesinden istediğiniz sonuçlarla ayrılacaksınız, bize inanın.
NaraMaxx 402 Ceket

Hafta Sonu Kaçamağı
Biraz kafanızı dağıtıp ailenize vakit ayırabileceğiniz zaman olan hafta sonu geldi çattı! Önce bir kahvaltı ardından biraz alışveriş ve belki de sinema! Rahat ve bol bir bluz ile en sevdiğiniz jeani kombinleyebilir, biraz daha şık aksesuarlarla casual görünümünüzü daha feminen kılabilirsiniz. Yalnız bizden bir uyarı, bütün gün gezecekseniz ayakkabı seçiminizi sneaker’dan yana yapın.
NaraMaxx 1144 Bluz

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir