June 2, 2020

Google’da En Çok Aranan Saç Rengi Hangisi?

Kıyafet seçimlerinde olduğu gibi saç rengi seçimlerinde bize ilham olması açısından Hollywood yıldızlarına güvenimiz sonsuz. Sevdiğiniz bir ünlünün fotoğrafını telefonunuza atıp kuaföre gittiğiniz bir gün mutlaka olmuştur. Bu kadar saç rengi arasında yıllardır Beyonce, Hailey Baldwin gibi ünlülerin bile dönüp dolaşıp tekrar seçtikleri, google’da en çok aratılan bir saç rengi var o da bronde olarak da anılan açık kahverengi tonlarıyla hareketlendirilmiş kahverengi! Bakım açısından da çok kolay olan bu saç rengi, her sezon kullanıma da uygun.

Peki bu saç rengini nasıl kullanabiliriz? Gelin ünlülerden biraz ilham alalım.

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin bu saç rengini en güzel şekilde taşıyanlardan. Diplere doğru daha kestane kahverengi olan saçları uçlara doğru altın sarısı tonlarına bürünüyor. Islak görünümlü saç modeli de saçında tam bir kontrast oluşturup saç rengini harika bir biçimde ortaya koyuyor.

Olivia Wilde
Kahverengi saçlarını sarı balyajlarla hareketlendiren Olivia Wilde’ın denizden yeni çıkmış gibi görünen buklelerine de bayıldık.

Sofia Vergara
Kim Sofia Vergara’nınki gibi sağlıklı görünen saçlar istemez ki? Dipleri kahverengi uçlara doğru ombre gibi görünen tatlı bir sarı tonundaki saçları inanılmaz hoş ve sağlıklı görünüyor.

Miranda Kerr
İlk bakışta kahverengi gibi görünmese de Miranda Kerr’in çok doğal görünen küllü sarı balyajlı saçlarına bayıldık. Kısa saç modeliyle de dikkat çeken modelin saçları tam olarak kuaföre gidip aynısından istemelik gibi görünüyor.

Jessica Biel
Çabasız güzellik diye buna denir. Uçlara doğru açılan saç rengiyle Jessica Biel sanki saçına hiçbir işlem uygulatmamış saçı kendiliğinden açılmış gibi bir görünüm sunuyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir