July 13, 2020

Günlük Yaz Makyajı Nasıl Olmalı?

Bütün yıl boyunca bu sıfır çabalı yaz güzellik rutini için bekledik. Güneşten hafifçe kızarmış yanaklar, doğal bronz tonlarında bir ten ve denizden yeni çıktığımız için deniz suyuyla şekillenmiş dalgalı saçlarımız!
Hazır yaz gelmişken makyaj konusunda biraz daha deneysel takılmak istiyor ama trendler ne bilmiyorsanız 2019 trendlerine göre nasıl bir yaz makyajı yapmalısınız gelin birlikte karar verelim. Turkuaz eyeliner’lardan 90’lardan çıkmış havası veren lipglosslara işte yazın hem gündüz hem geceye damganızı vurabileceğiniz makyaj trendleri:

Neon Liner
Eyeliner modası çok uzun zamandır aramızda bu yüzden yeni bir trend sayılmayabilir fakat sezonun en çok dikkat çeken neon renklerinden bir farla göz pınarlarınızı renklendirip daha dikkat çekici bir görünüme sahip olup, 50’lerin ışıltısını modern bir görünümle tamamlayabilirsiniz.

Işıldayan Gül
Çoğu ünlünün tercihi gül kurusu tonları bu yaz her yerde! İsterseniz siz de modaya uyup tek bir pembenin tonlarını gözünüze yanaklarınıza ve dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Kiraz Dudaklar
Doğal bir yüz görünümü çoğu güneşli günde yazın olmazsa olmazlarından fakat çok küçük renklendirmelere de hayır diyemiyoruz. Göz ve ten makyajınızı çok hafif ve doğal yaptığınız bir yaz akşamı kırmızı ve bordo tonlarındaki rujunuzu uygulayabilir, casual görünümden anında şık bir görünüme geçiş yapabilirsiniz.

Metalik Bronz
Metal tonları yaz için biraz abartılı geliyor olabilir fakat özel bir yaz akşamında her zamankinden fazla parıldamak istiyorsanız bronze göz kapaklarına ne dersiniz? Bu paslı ton yüzünüzü aydınlatırken çekici bir vurgu da sunuyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir