June 3, 2020

Hangi Saç Rengi Tam Senlik!

Ten ve göz rengine uygun saç rengini seçmek bazen dünyanın en zor şeyidir bu yüzden biz kadınlar radikal kararlar alıp cesur değişiklikler yapmaktan kaçınırız. Belki de senelerdir istediğiniz bir renk vardır fakat “Bana yakışır mı?” sorusu sizi hep geri planda tutar. İstediğiniz bir saç rengini uygulamaya koymadan önce sormanız ve yapmanız gereken birkaç küçük adım var. Gelin bu adımları hep birlikte inceleyelim.

Kuaförünüzle Aynı Frekansta Olduğunuzdan Emin Olun
Saç boyatma işi ciddi bir iştir, sonucunda günlerce evden çıkmamanıza bile sebebiyet verebilir. Bu yüzden istediğiniz saç rengini uygulayabilecek bir kuaföre gitmeniz çok önemli. Sosyal medya sayesinde artık hemen hemen her yerle ilgili bilgi sahibi olabiliyoruz, mutlaka öncesinde saç artistinin o saç rengini size uygulayabilecek olup olmadığına göz atın. Kuaföre gittiğinizde de uygulamayı yapacak olan kişiyle mutlaka görüşlerinizi uzun uzun konuşun.

Yanınızda Fotoğraf Götürün
Görmeden nasıl bir şey istediğinizi anlatmak o kadar da kolay olmaz değil mi? Kendi cilt tonunuza benzer ünlülerin ya da arkadaşlarınızın fotoğrafını götürüp kuaförünüze danışabilirsiniz. Burada önemli olan gerçekçi olmak. Çok esmer bir tene çok açık tonların gitmeyeceğinin farkında olarak kuaförün yolunu tutun.

Öncesinde İnternette Denemeler Yapın
Devir teknoloji devri! Neredeyse her şeyi öncesinden deneyip sonrasında alma ya da uygulama şansımız var. İnternet sitelerinden ya da uygulamalardan fotoğrafınızı yükleyip istediğiniz tonları önce orada uygulayabilirsiniz böylece neyin kesin olacağını ve hangi rengin sizde asla olmayacağını görmüş olursunuz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir