July 13, 2020

Haziran Ayı Burç Yorumları

Koç

Bu kadar evde kalma Koç’lara hiç yaramadı.Kendilerini geliştirmek için önce yemeğe sonra spora sardılar ama artık çok sıkıldılar. Sosyal hayata döndüğünüzde bu gazla insanları heyecanlandırıp sonra üzmekten kaçının.

Boğa

Sevgili Boğalar kafanızda sürekli karantina sürecinde kaç kilo aldığınızı hesaplamayı bırakın. Durum sizi bu kadar rahatsız ediyorsa evde biraz egzersize başlamaya ne dersiniz? Zaten gördüğünüz insan sayısı az olduğu için sosyalleşmemek sizi pek etkilemedi biliyoruz ama arada sevdiklerinizle iletişime geçin.

İkizler

Neşeli İkizler doğum gününüz kutlu olsun! Siz taşıması kolay insanlar değilsiniz ama bir kere alışıldığında da vazgeçmesi zor olan türdesiniz. Bu arada karantina boyunca kaç farklı hobi edindiniz? Biraz daha evde kalırsanız yeni bir kitaplık inşa edeceğinize emin gibiyiz.

Yengeç

Karantinada olmak yengeçleri çok üzmez özellikle yanlarında çok sevdikleri birileri varsa. Yengeç’lerin evden çalışmakla alakalı bir sıkıntıları yok sadece yemek yapmaktan bunaldılar. Evden çıkacağımız günler gelecek sevgili Yengeçler psikolojinizi yavaştan hazırlayın.

Aslan

Aslanlar sürekli aynada kendilerini övüyorlar şu süreçte. Özellikle etraflarında çok fazla insan yoksa sosyal medyayı da abartmış olabilirler. İlgiden bu kadar uzak kaldığınız bu dönemde asıl ihtiyaçlarınızı anlayabildiğiniz mi Sevgili Aslanlar?

Başak

Sürekli kendini meşgul etmek için didinen bir diğer burç Başaklar. Evi halihazırda 10 kere temizlemiş, hobi olsun diye kışlıkları indirip tekrar kaldırmış olabilirler. Başakların da bir durulup gönül gözleriyle kendilerini ve hayatlarını değerlendirmelerinin zamanı geldi de geçiyor.

Terazi

Teraziler hadi itiraf edelim siz biraz fazla evhamlısınız. Pandeminin ilk yarısını acaba ben de hasta mıyım endişesiyle geçiren Teraziler şimdi biraz rahatlamış da olsalar en ufak bir öksürükte hastalık kabusuna uyanıyorlar. Kendinizi salın güzel bir müzik açın, mum yakın. Anın tadını çıkarın.

Akrep

Gurur sandığınız aslında ümitsizliğiniz olabilir mi sevgili Akrepler? Akrep gururu pandemi falan dinlemez, hala evde kendi kendilerine birilerine kızmaya devam ediyorlardır. Bu pandemi size biraz daha rahat olmayı öğretir diye umuyoruz biricik Akrepler.

Yay

Yaylar spor yapa yapa iyice kaslandı. Boş durmayı çok sevmeyen bir diğer burç olan Yay’lar en azından dengeyi bulmakta zorlanmıyor. Bir gün yoga yapıyorlarsa diğer gün güzel bir filmin tadını çıkarıyolar. Bravo keyifçi Yay’lar, aynen devam!

Oğlak

Her ne kadar evlerini sevseler de çalışmayı da çok seven Oğlak’lara hafiften bir daralma gelmiş durumda. Artık çıksak mı diye sayıklamaya başladılar. Yine de siz mantıklı insanlarsınız sevgili Oğlaklar. Her şey bittiğinde güzel günler göreceğiz biraz daha dişinizi sıkın.

Kova

Özgür ruhlu kovaları evde tutmak zor. Çoktan maskelerini takıp hava almaya çıkmışlardır bile. Yine de temkinli olmakta fayda var sevgili Kovalar. Durumun ciddiyetini biraz kavrayın lütfen.

Balık

Herkes dışardayken evde olduğunda anksiyete geçiren Balıklara gün doğdu. Artık herkes evde! Balıklar evlerinde olmaya bayılırlar çünkü kendi yuvaları onlar için en güvenilir bölgedir. Yine de facetime ile bile olsa arkadaşlıklarınızı ihmal etmeyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir