June 3, 2020

Her Güne Bir Kombin

Her sabah gardırobun önünde dakikalar harcayıp “bugün ne giyeceğim?” sorusunun cevabını yine de bulamıyor musunuz? Gerçekten de bazı günler ne giyeceğine karar verme potansiyelini kendinde bulabilmek zor olabiliyor. Biz işinizi kolaylaştıralım dedik. İşte haftanın her gününü hem şık rahat geçirebileceğiniz kombin önerileri

Pazartesi: Tek Parça Rahatlığı
Hafta başlarken zaten moraller biraz bozuk oluyor, pazartesi sendromuyla baş başa kalıyoruz. Tek parçadan oluşan bir görünüm pazartesiyi daha kolay atlatmanızı sağlayabilir. Üstüne ne giyeceğim, altına ne uygun olur derdi olmadan en sevdiğiniz çizme ya da topuklu botunuzla kombinleyebilir, haftaya rahat bir kafayla başlayabilirsiniz.
Kombin önerisi için yazıya tıklayınız…

Salı: Smart Casual
Hem rahat olayım hem de iş yerine uygun giyineyim diyorsanız smart casual bir görünüme ne dersiniz? Ceket etek kombininizi renkli bir fular ile hareketlendirebilir, ofis kurallarını ihlal etmeden de şık ve rahat oalbilirsiniz.
Kombin önerisi için yazıya tıklayınız…

Çarşamba: Canlı Renkler
Hafta ortasına doğru biraz canlanmanın zamanı geldi! Sezonun en öne çıkan renklerinden sarı trikoyu yine sezonun en sevilen trendlerinden büyük boy küpelerle kombinleyebilir, hafta sonuna doğru geri sayıma başlarken canlı renklerle biraz canlanabilirsiniz.
Kombin önerisi için yazıya tıklayınız…

Perşembe: Ton Sür Ton Şıklığı
Tek renk giyinmek çoğu zaman zordur ama biraz cesaretten kimseye zarar gelmez. Tek bir rengin farklı tonlarını aynı anda taşımak anlamına gelen ton sür ton ile uyumlu olmak için mutlaka farklı renklere ihtiyaç duyulmadığını ispatlayabilirsiniz. Siyah aksesuarlarla biraz dikkatleri dağıtmakta da fayda var.
Kombin önerisi için yazıya tıklayınız…

Cuma: Parıldayan Cuma
Sonunda cuma geldi! Akşam için bir planınız var fakat işten çıktığınız gibi koşa koşa gitmeniz gerekiyorsa payetli bluzunuzu çantanıza atın. İşten çıkarken küçük bir kıyafet değişikliği ile akşama hazırsınız!
Kombin önerisi için yazıya tıklayınız…

Cumartesi: Trend Alarmı
Kahve mi içsek? Kahvaltıya mı gitsek? Sinema günü mü yapsak? Harika bir cumartesi günü için seçim yapmak her zaman zordur ama biz ne giyeceğinizi biliyoruz! Sezonun en trend desenlerinden puantiyeli elbise cumartesi günü planınız ne olursa olsun size en şık biçimde eşilk edecek.
Kombin önerisi için yazıya tıklayınız…

Pazar: Rahatlık Ön Planda!
Her güzel şeyin sonu olduğu gibi bu hafta sonu da bitiyor. Pazar gününü biraz daha miskin ve sakin geçirmek istiyorsanız en rahat bluzlarınızdan birini jean ile kombinleyip dışarıda küçük bir yürüyüş yapabilir, uzun zamandır ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için vitrinlere göz atabilirsiniz.
Kombin önerisi için yazıya tıklayınız…

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir