June 7, 2020

Hiçbir Zaman Modası Geçmeyecek!

Asırları geride bırakan geçmişi ile gardıroplarımızın olmazsa olmazı olan trençkotların modası hiçbir zaman geçmeyecek. Zira yeni sezon modasının da önemli trendleri arasında yer alıyor.

Her koşulda şık ve havalı bir görünüme bürünmenize yardımcı olan trençkotlar, modanın en güçlü parçaları arasında yer almakta olup ünlülerin de önde gelen favorisi olma özelliğine sahip. Eğer siz de bir trençkot almak istiyorsanız ünlü moda ikonlarını inceleyebilirsiniz.

Son derece farklı stilleri karşımıza çıkan trençkotlar, yeni sezonda da birbirinden farklı tasarımlarla dikkat çekiyor ve bayanlar tarafından yoğun bir talep alıyor. Özellikle sonbahar modasının önemli bir trendi olma özelliğine sahip olup şimdiden reyonlarda yerini almış durumda.

Trençkot modasında yemi sezona göz attığımızda açık renklerin revaçta olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Aynı zamanda koyu renklerin sezonun genel modasına hakim olması dolayısıyla bu durumun trençkotlara yansıdığını da söylemek mümkün. Bunun yanı sıra sokak modasında en çok aşina olacağımız skinny jean trençkot modelleri ile kışlık taytlar bir kombin yapıldığında son derece cool bir görünüm elde edilecektir.

Geri «
Ileri »