May 31, 2020

İlham Verici Orta Boy Saç Modelleri

Kış gelirken uzun ve bakımsız saçlardan kurtulmanın zamanı gelmedi mi? Uzun saçı biz de çok seviyoruz fakat soğuk havalarda bazen tam bir işkence olabiliyorlar. Duş alıp hemen çıkmamız gereken zamanlarda kurutması ayrı bir dert, sabah kalktığımızda dolaşıklığını açmak bambaşka bir dert. Hele saçlarınız uzun ve boyalı ise bakım için ayıracağınız zaman da çok uzuyor. Gelin kışa tertemiz bir başlangıç yapalım. İşte size ihtiyaç duyduğunuz ilhamı ve cesareti verecek orta boy saç modelleri,

1. Saçınız Elle Fanning gibi dümdüzse ve bu durumdan şikayetçiyseniz saç uçlarınıza saç düzleştirici ile küçük müdahaleler yapabilirsiniz. Bu sayede saç uçlarınız çok dağınık da görünmez.

2. Saç boyunuzu kısaltmışken biraz da rengiyle oynamaya ne dersiniz? Lilly Collins’in ombreli saçları orta boy saç için oldukça ideal ayrıca kırmızı rujla Audrey Hepburn havası ona çok yakışmış size neden yakışmasın?

3. Düz saçları daha havalı ve hacimli göstermek için ufak bir ipucuna ne dersiniz? Zendaya’nınki gibi bir saç boyuna sahipseniz kocaman dalgalar saçınızı hem daha düzenli hem daha fazla gösterebilir.

4. Felicity Jones’un saçı ilk bakışta çok sırdan görülebilir ama burada atlanmaması gereken nokta saçın belirli bir yerden sonra katlı inmesi, bu da saçı olduğundan daha canlı ve sağlıklı gösteriyor.

5. Asıl cesurları buraya alalım çünkü kahkül kestiriyoruz. January Jones’un orta uzunluktaki kahkülleri dalgalı saç modeline çok yakışmış.

6. Daha sağlıklı ve hacimli saçlar… Bir kadın daha fazla ne isteyebilir ki? Cara Delavigne’in dümdüz ustura kesimi saçları ne kadar sağlıklı görünüyor farkında mısınız?

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir