May 31, 2020

Kasım Ayı Burç Yorumları

Koç
Uzun zamandır tek tabanca devam eden Koçlar bu ay sizi büyük sürprizler bekliyor. Yalnız bu kişi tartışmayı seven bir tip olabilir, sesini net duyurmaya dikkat et. Bu yeni sürpriz gelişme karşısında fazla heyecanlanma, alacağın kararlar üzerine mutlaka düşün.

Boğa
Boğalar için Kasım ayında havada aşk kokusu var! Sosyal açıdan inanılmaz meşgul olacağın bu dönemde flört ettiğin biriyle sevgili olabilir, ya da bir arkadaşlığı üst levele taşıyabilirsin. Ayrıca bu ay Boğalar için tamamen pozitif hissetmekle alakalı, iyi düşünürsen iyi şeyler olur aklından çıkarma.

İkizler
Uzun zamandır hayatına çekidüzen vermeyi bekleyen İkizler artık zamanınız geldi. Marie Kondo izleyip odanızı mı toplayacaksınız, işle alakalı plan program mı yapacaksınız, ipleri bir an önce elinize alın sevgili İkizler, bu motivasyon çok uzun sürmez bizden söylemesi.

Yengeç
Sizin gibi hassas kişiliklerin ikili ilişkilerde bazen zorlandığı oluyor. Neyse ki bu ay hayatınızdaki önemli insanın sizi hayatınızın her alanında nasıl da desteklediğini fark edeceksiniz. Hatta bu desteğin etkisiyle uzun zamandır başarmak için uğraştığınız şeyi daha kısa bir sürede halledeceksiniz, etrafınızdakileri dinleyin sevgili Yengeçler.

Aslan
Kasım ayı Aslan burçlarını konfor alanından çıkartan bir ay. İster tamamen yeni bir yere yurtdışına seyahat, ister zihinsel sınırlarınızı test eden ve kişisel felsefenizi zorlayan bir sohbet olsun, dürüst olmanızı sağlayan yürekten bir deneyim yaşamaya hazır olun Aslanlar.

Başak
Her konuda ön planda olup fikir beyan etmeyi seven Başakların biraz geri planda durma vakti geldi. Biraz arka sıralarda oturup etrafınıza analiz eden gözlerle bakarsanız ay sonundan bu gözlemler sonucu ciddi kararlar alacaksınız.

Terazi
Terazilerin bu ay işleri biraz zor çünkü istediklerini elde etmek için biraz çaba göstermeleri gereken bir döneme girdiler. Lüks düşkünü Teraziler Kasım ayında uzun zamandır istedikleri bazı şeyleri de elde edecekler tek bir şeye ihtiyacınız var sabır!

Akrep
Akreplerin zihni bir süredir çok dağınık. Ne işlerini önceliklendirebiliyorlar ne de yoğunlaşıp yapmaları gereken şeyleri yapabiliyorlar. Kasım ayı sizin için silkelenip kendinize gelme ayı sevgili Akrepler. Bir kez toparlandığınızda gerisi düğüm gibi çözülecek bize güvenin.

Yay
Romantizm ne demek hatırlıyor musunuz sevgili Yaylar? Uzun zamandır hoşlandığınız insana açılmanın ya da hep kafanızda plandağınız hobiye başlamanın tam zamanı! Eğer hemen aksiyon alırsanız eliniz boş kalmayacak emin olun.

Oğlak
Yaptıkları işin boşuna olduğunu düşünen Oğlaklar takdir göremedikleri için biraz canları sıkkın hayatlarına devam ediyorlar fakat Kasımda sonunda sizin de sesiniz duyulacak. Evinizde ya da kendinizde köklü değişiklikler yapma hevesinizi Kasım ayında hayata geçirebilirsiniz.

Kova
Kovalar bu ay sosyalleşmeye aç. Bütün sosyal etkinliklerde, arkadaş görüşmelerinde bulunmak istiyorlar fakat şunu unutmayın sevgili Kovalar sizden sadece bir tane var ve her yere yetişemezsiniz. Bu kadar yoğunluktan sonra Kasım sonu biraz daha kendi içinize dönmek isteyebilirsiniz.

Balık
Terfi mi desek, zam mı desek, yüklü bir para mı desek? Balık burçları sonunda boş cüzdanlarını Kasım ayında dolduruyorlar. Bir şeyleri önceliklendirmede her zaman sıkıntı yaşayan sevgili Balıklar yavaş ama güzel bir değişim havası kapıda ona göre davranın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir