March 25, 2019

Kış Mevsiminde Eteklerimizi Nasıl Kombinleriz?

Mevsim kış olunca giyeceklerimiz konusunda bazen kısıtlı düşünmek zorunda kalabiliyoruz. En sevdiğimiz elbise ve eteklerimizle göz göze gelip onları giyememek bazen üzücü olabiliyor ama her şeyin bir çözümü var. Öncelikle havanın soğuk olması durumunu da göz önünde bulundurarak eteklerimizin boyunu bir tık uzatabiliriz. Uzun etekler mini eteklere göre kombinlenmesi biraz daha zor parçalar gibi görünse de aslında hiç de zor değil. Gelin en sevdiğimiz eteklerimizi bu soğuk havalarda nasıl kombinleyebileceğimize birlikte göz atalım.

1. Kalın ve yumuşacık kazaklar ne güne duruyor? Eteğinizin bel kısmına göre biraz daha kısa ya da uzun bir kazakla gönlünüzce kombinleyebilirsiniz.

2. Uzun hırkalar bugünler için varlar. Eteğinizin üzerine giyeceğiniz kalın ve sıcacık bir hırkayı kemer ve şık bir bluzla kombinleyebilir, doğru ayakkabı ve çanta seçimi ile görünümünüzü daha da şık kılabilirsiniz.

3. Çekinmeyin! Kat kat giyinin! Kış mevsiminin belki de en güzel yanlarından biri dolabımızdaki çoğu parçayı üst üste giyip dışarıya çıkabiliyor olmamız. Uyumlu bazı desenler ve parçaları üst üste giyerek hem harika bir görünüm yaratabilirsiniz hem de soğuk havanın azizliğine uğramamış olursunuz.

4. Biraz daha rahat ve sportif bir görünüme ne dersiniz? En rahat sweatshirtünüzü desenli ve sportif görünümlü bir etekle ve botlarla kombinleyebilirsiniz.

5. Blazer her durumda hayat kurtarır! Şık bir yere gitmek durumundaysanız saten ya da ipek eteğinizi blazer ceketinizle kombinleyin! 5 dakikada hazırsınız.

6. Çizmelerin uzun eteklerle ne kadar güzel göründüğünü biliyor muydunuz? Bu sezon beyaz çizmeler çok trend olsa da evinizdeki herhangi bir çizme ile eteğinizi kombinleyebilirsiniz.

7. Eğer eteğiniz çok dikkat çeken renklerde ve desenlerde ise üstünüzü ve tamamlayıcı aksesuarlarınızı biraz daha sade tutmakta fayda var. Siyah balıkçı yaka kazak bazen her sorunun cevabı olabiliyor bizden söylemesi!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir