April 21, 2019

Koç Burcuna Ne Hediye Alınır?

İnatçı, kendi bildiğini okuyan, çabuk sıkılan… Bu üç özellik size hangi burcu çağrıştırdı? Burçlar arasında belki de kendi düşündüğünün en doğrusu olduğunu iddia eden tek burç olan koç burçları güzellik ve keyif düşkünüdürler. Güzel olan hemen her şeyi arzularlar fakat bu arzuları sabun köpüğü gibidir. Bugün size ilgi gösteren bir koç burcundan yarın haber alamayabilirsiniz. Arkadaşlarına ve ailesine karşı sevgi dolu olan koç burçları yine de en çok kendilerini severler. Özgüveni yüksek, nev-i şahsına münhasır koçlara ne hediye alabiliriz haydi birlikte keşfedelim.

Koç Kadını
Koç burcu kadını kendini çok sever. Kendi kendine yetebilen başkalarına ihtiyaç duymayan son derece güçlü koç kadınları rahatlarını bozan, canlarını bozan hiçkimse ve olayla uğraşmak istemezler. Koç kadınına yalandan da olsa biraz trip atarsanız yandınız çünkü bu tarz durumları hiç çekemezler. Onlara karşı inanılmaz direkt ve dürüst olmanız gerekir. Kendilerine düşkünlüklerinden mütevellit güzel giyinmeyi ve kendilerine bakmayı severler. Arkadaş olduğunuzda her zaman yanınızda olacaklardır fakat sevgili olduğunuzda gamsız tavırları sizi bazen çileden çıkarabilir şimdiden uyaralım.

Kendini Seven Koç Kadınına Hediye Önerileri
Polaroid Fotoğraf Makinesi
Kaliteli Bir Far Paleti
Şık Bir Çift Bot
Kişisel Gelişim Kitabı

Koç Erkeği
Burcun kadını gibi koç erkeği de kendine aşıktır. Bazen kendilerinden başka hiç kimseyi düşünmezler ve bunu size açıkça belli ederler. Bir gün önce size iltifatlar yağdırırken bir gün sonra sizi tanımamazlıktan bile gelebilirler. Dengesiz ve benmerkezci koç burcu erkeğinin olumlu yönleri de elbette var. Bir koç erkeğiyle biraz vakit geçirirseniz hemen onun büyüsüne kapılır kendinizi iyi ve güvende hissedersiniz yalnız bu hislere fazla bağlanmayın yarın ne yapacakları belli olmaz. Espiri yetenekleri kuvvetli, insanları nasıl etkileyeceklerinin bilincindedirler.

Önceden Tahmin Etmesi Güç Koç Erkeğine Hediye Önerileri
Erkeksi Bir Parfüm
Herkeste Bulunamayacak Tasarım Bir Tişört
İşlevsel Bir Çakı
Daha Önce Okumadığı Bir Yazarın Kitabı

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir