March 25, 2019

Kova Burcuna Ne Hediye Alınır?

Kova Burcu Özellikleri
Kova burçları oldukça arkadaş canlısı, sosyal ve yeniliklere açık insanlardır. Sevdikleri insanlar konusunda her adımlarına dikkat ederler, onları incitmemek ve mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. Fazlasıyla fedakar olan Kovalar, bazen bu özelliklerinden olumsuz da etkilebilenebilirler. Balık ve Yengeç burçları kadar içe dönük olmayan kovaları arkadaş çevresi ve ailesiyle sürekli paylaşmak zorunda hissedebilirsiniz. Öğretmeye ve öğrenmeye aç kova burçları, attıkları her adımdan ders almayı da iyi bilirler. Her zaman yeni olanın peşinde olan özgürlükçü kova burçlarına ne hediye alınır gelin hep birlikte göz atalım

Kova Kadını
Kendine has bir havası olan kova kadınına siz ayak uydurmazsınız canı isterse o size ayak uydurur. Yenilikçi sürekli macera peşinde olan kova kadını, elde avuçta tutması zor karakterlerdendir. Ona sürekli yeni fikirler, yeni öneriler ile gelmelisiniz. Ne kadar sosyal olsalar da özel hayatlarında seçicidirler.

İşte yenilikçi kova kadını için hediye önerileri:
Desenli Bir Şal
Mis Gibi Kokan Bir Mum
Dikkat Çekici Bir Küpe
Rengarenk Bir Kulaklık
Harika Bir Buket Çiçek

Kova Erkeği
Çevresine ve yaşadığı topluma yenilikçi bakış açısıyla sürekli katkıda bulunan kova erkeğini evde bulmak ve tutmak neredeyse imkansızdır. Sosyal çevresine ve arkadaşlarına oldukça düşkün olan kova erkeği, yeni olan her şeyden haberdardır. Duygularını çok açıkça belli etmese de kova erkeğinin elini her zaman sırtınızda hissedersiniz, görünmez bir koruyucu gibi üzerinize titrer.

İşte sosyal arı kova erkeği için hediye önerileri:
Şık Bir Güneş Gözlüğü
Teknolojik Bir Oyuncak
Şık Bir Traş Seti

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir