March 28, 2020

Mart Ayı Burç Yorumları

Koç
Bu ay kendiniz dahil yatırım yaptığınız her şeye daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor sevgili Koçlar. Hedefleriniz hala uzak gibi görünse de kendine güven, sabır ve biraz dinlenmenin halledemeyeceği şey yok. Sezgilerinize kulak verin ama büyük kararlar alırken üstünüzde baskı da hissetmeyin. Romantizm bu ay yavaş yavaş kendini hissettirecek.

Boğa
Mart ayı açık ve hazırsanız sizin için tam bir arınma ayı olacak sevgili Boğalar. Geçmişiniz size düşman değil aksine, size ve olmaya çalıştığınız kişiye büyük katkısı var. Bu nedenle, ortaya çıkabilecek kayıplara yas tutmak normal olsa da, hayatınızdan çıkan şeyleri tutmaya çalışmak için çok fazla zaman harcamamaya çalışın. Daha iyi şeyler yolda.

İkizler
Genellikle birçoğunun arkadaşı olmanıza rağmen, herkes sizin için bir arkadaş değil bunu biliyoruz sevgili İkizler. Çevrenizdeki insanlara ayırdığınız zaman ve efor konusunda biraz daha tutucu olmanızın zamanı geldi. Biraz da kendinizi kendinize saklayın. Ekonomik açıdan aşırı harcamalardan uzak durun. Kariyer açısından ise sıfırlamanız gereken bazı konular var.

Yengeç
Söz konusu para ve kariyeriniz olduğunda kıymetinizi bilen bir yerde durmanız gerektiğini en azından işle alakalı beklentilerinizi karşılayan bir yerde çalışmanız gerektiğini artık fark edin sevgili Yengeçler. Sizi yolunuzdan döndüren olumsuz insanlara yol vermenizin zamanı geldi. Umut ve ilhamınızı canlandırmanın yollarını araştırın.

Aslan
Bu ay sağlığınız ve iyi olmanız söz konusu olduğunda, özellikle zindeliğinizi veya beslenme düzeninizi geliştirirken süreklilik sağlamakta zorlanıyorsanız, biraz ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu arada, üzerinde çalıştığınız bir proje için biraz övgü alabilirsiniz. Mali durumunuzu sık sık kontrol edin yanlış harcamalara açık bir aydasınız.

Başak
Bu ay elinizde olan şeyler ve olmayan şeyler arasında biraz daha duygusal arınma yaşayacaksınız. Her sorun ya da iş sizinle alakalı değil sevgili Başaklar biraz kendinizi serbest bırakın. İlişkilerde açık ve dürüst olmak sizi beladan uzak tutacak.

Terazi
Ne kadar beğenilmek ya da anlaşılmak istediğinizden bağımsız bu ay sizi tatmin etmeyen arkadaşlık ve işlere daha az tolerans göstereceğiniz bir ay olacak sevgili Teraziler. Siz kendinizi ve sağlığınızı düşünün diğer insanlar sizden önemli değil unutmayın.

Akrep
Meydan okumalara ve krizlere bayıldığınızı biliyoruz peki bu ay işler biraz daha basitleşse güzel olmaz mı sevgili Akrepler? Evren sizden bunu istiyor. Tekrar romantizmle, eğlenceyle, tutkularınızla iletişime geçin. Yine de söz konusu bir eski sevgili olursa tekrar iletişime geçmeye değer mi sorusunu kendinize sorun.

Yay
Bu ay istediğiniz kadar sosyal hissetmiyor olabilirsiniz, bu her zaman kötü bir şey değildir sevgili Yaylar. Bununla birlikte, zamanınızı geçirmeyi seçtiğiniz insanlar ve eylemlerin buna değer şeyler olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bu ay uzun zamandır beklediğiniz ödeme geliyor olabilir, ancak bu parayı harcarken dikkatli olun.Ailenize biraz ilgi gösterin.

Oğlak
Sırf güvende olmak ve konfor alanınızdan ayrılmamak için birine karşı hissettiklerinizi kontrol altında tutmaya çalışıyor gibisiniz sevgili Oğlaklar. Enerjinizi tekrar ortaya çıkaracak şeylere yatırım yaptığınız bir ay olsun. Bazı durumlar ve insanlar kafa karıştırıcı olabilir her şeyi üzerinize alınmayın.

Kova
Kovalar bu ay inzivaya çekilip uzun zamandır arzu ettikleri iç huzura kavuşuyor gibi görünüyorlar. Herkes için her şey olmaya çalışırken kendinizden çok ödün vermemeye dikkat edin. Bu ay zamanınızı, enerjinizi ve paranızı size yatırım getirisi sunabilecek şeyler için harcayın. Değerinize inanın.

Balık
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Balıklar evren bu ay en çok sizi seviyor! Bu ayı atlatabilmek için kendiniz hakkında düşüncelerinizi değiştirmeye ihtiyacınız var. Kendinizi nerede sınırlandırıyorsunuz veya değerinizin altında değerlendiriyorsunuz? Yeni bir hikaye yazmanın zamanı geldi.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir