February 24, 2020

Mayıs Ayı Burç Yorumu

Boğa
Boğa burçları bu ay finansal konulara kafayı takmış durumda. İhtiyaç listeniz ne kadar uzamış olursa olsun önce her zaman kendinize şu soruyu sorun “Buna ihtiyacım var mı?” Günlük koşuşturmalar sizi çok bunaltmış olabilir ama derin bir nefes alıp enerjinizi para harcamak yerine başka şeylere yönlendirin, örneğin giysi dolabının düzenlenmesi!

İkizler
İkizler bu ay söylemek istediklerini ve hayattaki amaçlarını bir kağıda dökseler çok rahatlayacaklar. Kafaları bin türlü tilkiyle dolu da olsa gönül işlerindeki hareketlenmeler onları biraz gerçek dünyadan uzaklaştıracak. Kariyerleri ile ilgili büyük soruları belki de hoşlandıkları insanlarla paylaşarak bir de farklı birini dinlemenin zamanı gelmiştir, kim bilir.

Yengeç
Bu aralar sürekli hayattaki amacınızı mı sorguluyorsunuz sevgili Yengeçler? Kafanız bu kadar karışıkken ciddi kararlar almaktan kaçının. Kendinize karşı biraz daha yumuşak olun, ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz. Biraz evde oturup kendinize zaman ayırın ne kadar iyi geldiğine siz de şaşırcaksınız.

Aslan
Kendi sınırlarını çizme konusunda zorlanan Aslanlar, bu ay sizin için yol gösterici bazı gelişmelere gebe. Etrafınızda kafa karışıklıklarınızı gidermeye çalışan çokça iyi dost var biraz hakettikleri karşılığı vermenin zamanı geldi.

Başak
Başaklar bu ay özgüven patlaması yaşıyorlar. Her girdikleri ortamda iş bitirici oldukarı Mayıs ayında kendilerini bu kadar işe kaptırmışken biraz nefes almak iyi gelebilir. Başarılı olmak sizin için çok şey ifade etse de hayatta her şey iş değil bunu kendinize sık sık hatırlatın sevgili Başaklar.

Terazi
Teraziler için mayıs ayı çok romantik ve aşk dolu geçecek. Hoşlandığınız biri varsa onu biraz daha yakından tanıyabilir, bir ilişki içersinde iseniz sevgilinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Hazır bu kadar sevgi dolu iken günlük yaşamdan küçük mutluluklar çıkarmaya odaklanın sevgili Teraziler.

Akrep
Akreplerin kafasında bir çok plan var ama bir türlü stratejik bir şekilde yaklaşıp önem sırasına sokamıyorlar. Kafanızdaki yeni fikirleri ve fırsatları iyi değerlendirin ve başkaları ile de paylaşın, onların görüşlerini alın. Hayat bu kadar karmaşık ve zor olmak zorunda değil, unutmayın.

Yay
Bu ay hem işte hem aşkta kazananlar belli; Yay burçları! Kafanız ve masanız yaratıcı fikirlerle dolup taşarken içinizde uçuşan kelebekleri de göz ardı etmeyin. Her şeyin bir sırası ve zamanı var eğer bunu etkili bir şekilde kullanabilirseniz Mayıs ayını çok mutlu bir şekilde bitirirsiniz.

Oğlak
Sevgili oğlaklar bu ay en çok önem vermeniz gereken şey kendiniz. Biraz içinize dönüp uzun zamandır ortalarda olmayan iç huzurunuzu bulmanın zamanı geldi. Bu küskün ve düşmüş ruh haliniz hem işinizi hem ilişkilerinizi etkiliyor siz silkinip kendinize gelebilecek kadar güçlü bir karaktere sahipsiniz, aklınızdan çıkarmayın.

Kova
Kovalar Mayıs ayında sonunda başlarını evden dışarı uzatıyorlar. Bu aralar fazla evcimen tavırlarıyla etraflarındaki herkesi bezdiren kovalar en azından biraz dertleşmek için sokağa çıkabilirsiniz.

Balık
Sizi sizden bile iyi anlayan sevdiklerinizle bir araya gelme ayı geldi sevgili Balıklar! Herkese çok iyi tavsiye verip kendinize hiçbir yararınızın dokunmadığı dönemleri artık geride bırakıp geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz özellikle de kendinize!

Koç
Bir süredir duygularıyla yüzleşmekten kaçınan Koç’ların artık kaçacak bir yerleri kalmadı. Mayıs ayı sizler için yüzleşme ayı anlamına geliyor. İçinizde biriktirdikleriniz ister başka biri için olsun ister kendiniz için dürüst olmakta her zaman yarar var, siz fazla dürüstlüğün kitabını yazmış insanlarsınız sevgili Koçlar, ha gayret!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir