April 21, 2019

Mevsim Geçişlerinde Ne Giymeliyiz?

Mevsim Geçişlerinde Ne Giymeliyiz?

Havalar ısınmaya başladıkça gardıroplarımız da renklenmeye, ağırlıklarından kurtulmaya başladılar.
Tam bahar mevsimine geçerken kalın montlarımızla dışarı çıktığımızda terliyoruz, kısa kollu için ise henüz çok erken. Böyle bir güneşli bir soğuk günlerde ne giyeceğinize siz de bir türlü karar veremiyorsanız hem bahara uyacak hem de üşümenizi engellemek için Mevsim Geçişlerinde Ne Giymeliyiz? adlı yazımızda en şık kombin alternatiflerini sizin için bir araya getirdik.

Bunların yanı sıra online alışveriş mağazamızı ziyaret edebilirsiniz! NaraMaxx

Deri Ceket
Sonunda deri ceket mevsimi geldi! Hem kısa boyda modelleri ile hem de ince yapılarıyla deri ceketler kış mevsimine malesef uygun değiller. Yaz mevsiminde de materyali sebebiyle size zor anlar yaşatacak deri ceketinizi şimdi giymenin tam zamanı! İster en sevdiğiniz jean pantolonunuzla kombinleyin ister beyaz bir gömlekle, bahar aylarında tek ihtiyacınız olan dış giyim ürünü şık bir deri ceket!

Beyaz Gömlek Jean Uyumu

mevsim geçişlerinde ne giymeliyiz

mevsim geçişlerinde ne giymeliyiz

Beyaz gömleğin verdiği şıklığı ve güven hissini çoğu parça veremez. Hem casual hem de her zaman göz alıcı bir parça olan beyaz gömleğinizi mutlaka ceket, etek gibi iş kıyafetleri ile kombinlemek zorunda değilsiniz. Salaş bir jean pantolon ve minimal takılarla bir araya geldiğinde beyaz gömleğin kurtaramayacağı gün yoktur bizden söylemesi!

Midi Etek
Midi ve uzun etekler nedense hep biraz daha serin günlerle daha bir uyumlu oluyor. Gardırobunuzdan sevdiğiniz kazak ve hırkaları kaldırmaya henüz hazır değilseniz midi etek, kazak ve sneaker kombini tam bu günler için sizi bekliyor.

Boğazlı Kazak Elbise İkilisi
Kabul ediyoruz balıkçı yaka kazak ve ince ip askılı elbise kombini biraz cesaret işi fakat doğru parçaları bulduğunuzda neden olmasın? Daha canlı renklerdeki triko balıkçı yaka kazağınızla sade ve giymeyi çok sevdiğiniz siyah elbisenizi bir araya getirebilirsiniz.

Baştan Aşağı Beyaz
Kış aylarında beyaz renginden genellikle uzak dururuz ama artık bahar geldi beyazları çekmenin tam zamanı! Ton sür ton olarak da bilinen baştan aşağı aynı rengi giyme modası her yıl olduğu gibi bu sene de devam ediyor. En sevdiğiniz beyaz kıyafetlerinizden harika bir kombin yapabilirsiniz, elinizi korkak alıştırmayın!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir