April 21, 2019

Mutlaka İzlemeniz Gereken 4 Yabancı Dizi

Uzun süren bir günün ardından pijamaları giyip, koltuğa uzanıp en sevdiğin diziyi izlemenin verdiği mutluluğun yeri çok başka değil mi? Uzun zamandır izleyecek bir şeyler arıyorsanız ya da izlediğiniz dizilerden artık sıkıldıysanız size en klasik “mutlaka izlemen lazım” dizilerini sıraladık. İçlerinden bazılarını izlemiş olabilirsiniz ama unutmayın bu diziler artık birer tv klasiği, yemek yerken iyi vakit geçirmenizi sağlayan bir diziden asla bıkılmaz.

Friends
Kaç Sezon Oynadı: 10
Kimler Oynuyor: Courtney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt Le Blanc, David Schwimmer and Matthew Perry
Ne Hakkında?
20’li yaşlarında 6 arkadaş hayatın tüm zorluklarına karşı gelmeye çalışarak New York’ta hayatlarına devam ediyorlar. Hem güleceğiniz hem de hüzünleneceğiniz dizinin en can alıcı noktası bu 6 arkadaşın hayat ne kadar zor olursa olsun hep birbirlerinin yanında oluşları. Bazı duygusal durumlarda taraf tuttuğunuz anlar da olacak, bakalım kim haklı?

How I Met Your Mother
Kaç Sezon Oynadı: 9
Kimler Oynuyor: Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Cobie Smulders, Alyson Hannigan
Ne Hakkında?
Yine 20’li yaşlarında ve New York’ta yaşayan 5 arkadaşın başından geçenleri anlatan How I Met Your Mother’ın farkı, dizinin ilk bölümünden beri baş rollerden Ted Mosby’nin çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştıklarının hikayesini anlatıyor olması. Annenin kim olduğu konusunda tahminlerde bulunurken bol bol güleceğiniz bu dizinin de duygusal sahneleri bol, peçetelerinizi de hazırlamayı unutmayın.

Gilmore Girls
Kaç Sezon Oynadı: 7
Kimler Oynuyor: Lauren Graham, Alexis Bledel
Ne Hakkında?
Ekranların en tatlı ve sevilen anne kız ikilisiyle tanışın. Amerika’da tek başına kızını büyütmeye çalışan Lorelai ve kızı Rory’nin hayatına şahitlik ettiğimiz dizi şimdiden en kült dizilerden biri oldu bile. Bugüne kadar izlediğiniz en eğlenceli dizilerden biri olacağına eminiz.

Gossip Girls
Kaç Sezon Oynadı: 6
Kimler Oynuyor: Leighton Meester, Blake Lively, Ed Westwick, Penn Badgley, Chace Crawford
Ne Hakkında?
Biraz da lise dedikodusu yapalım. Ülkemizde de sıkça rastladığımız gençlik draması dizisi olan Gossip Girl, aşk, dostluk, zenginlik ve dedikodu etrafında yoğunlaşıyor. Biraz entrikadan kimseye zarar gelmez diyorsanız mutlaka şans verin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir