January 29, 2020

Ocak Ayı Burç Yorumları

Koç
Ocak ayı koçlar için seyahatleri planlama zamanı. Biraz daha gerçekçi olabilmek adına hem bütçenize uyacak hem de görmeyi çok istediğiniz 5 varış noktası not alın. Ay sonuna doğru hem bekar hem ilişki içerisinde olan koçlar eski ve yeni sevgili adaylarından bazı haberler alabilir.

Boğa
Enerji dolu bir aya hoş geldin deyin Boğalar! Kendiniz ve çevrenizdekiler ile ilgili büyük beklentilere gireceğiniz Ocak ayında, kafanızdaki fikirleri biraz daha netleştirmeye çalışın. Ay sonuna doğru ruhsal düşüncelere dalacaksınız, birkaç günü kendinize ve zihninize ayırıp düşüncelerinize odaklanın.

İkizler
İkizler 2018 yılını biraz savurgan geçirmişe benziyorlar. Yeni yılda bütçenizi biraz daha toparlamaya niyetliyseniz 2018’i bir gözden geçirip aynı hataya tekrar düşmemeye çalışın. Ay sonuna doğru sizin için yapabileceklerine dair iddialı konuşan biri tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz, başınız dik, düşünceleriniz gerçekçi olsun!

Yengeç
Yeni yıl kararları ile ilgili aksiyon almak isteyen Yengeçler zamanınız geldi. Bunun için Ocak ayında hem vaktiniz hem naktiniz olacak. Eski kötü alışkanlıklarınız tekrar gün yüzüne çıkabilir dikkatli ve kararlı durun. Ev ve iş yaşamı arasındaki dengeyi de sonunda yavaş yavaş sağlamaya başlıyorsunuz.

Aslan
Aslan burçları için Ocak ayında değişim çanları çalıyor. Bir şey veya birileri hayatınızı terk ettiğinde, sevginiz ve dikkatiniz için bir yer açtığını unutmayın. Kendinizi çok iyi hissetmesenizde ilham içerisinde olmaya çalışın.

Başak
Başak burçları her zaman çok düzenliler ama Ocak ayında evlerinde duygusal sebeplerle biriktirdikleri eşyaları tekrar gözden geçirmeleri gerekecek. Değişiklik isteği ile yanıp tutuşan Başaklar her şeye evinizden ve zihninizden başlayın, biraz meditasyon yapın sonrası zaten gelecektir.

Terazi
İşle alakalı uzun zamandır uğraştığınız o projeyi hayatınızdan çıkarma vaktiniz geldi sevgili Teraziler. Bu kadar dert ettiğiniz sorunlar ortadan kalktığında aşk hayatınıza daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Sevgilinizle bir yürüyüşe çıkın yoksa da yeni birileriyle bağlantı kurmak için harika zamanlar.

Akrep
Birilerinin bir şeyler hakkında atıp tutması canınızı sıkıyor ama üzülmeyin haklı olan sizsiniz Akrepler. Bu aralar para konusunda biraz tutumlu olmanızda fayda var. Finansal ve arkadaşlık durumları biraz karmaşık da olsa aşk hayatınızda bir kıpırdama olabilir, spor salonunda etrafınıza bakmayı unutmayın.

Yay
Pozitif bakış açısından çıkmamaya özen gösterin Yay’lar bu ay beklenti ve yanılsamalarla dolu olabilir. Yine de bu negatiflikleri ay sonuna doğru geride burakıp enerji patlaması yaşayacaksınız. Bu enerji patlamasını aşk hayatınıza yönlendirmeyi unutmayın.

Oğlak
Oğlakların biraz kendi başlarına kalma zamanları geldi! Yalnızlığın tadını çıkarırken kendiniz üzerine çalışmaya ve düşünmeye zaman ayırın. İş yerinde uzun zamandır mesafe koymaya çalıştığınız insanlarla sınırları çizmenin de zamanı geldi, çekinmeyin.

Kova
İlişkiniz hakkında bazı ciddi konuşmalar yapmaya artık hazırsınız Kovalar. Yeni ve sağlıklı alışkanlıklar edinmenin de tam zamanı sağlığınız uzun zamandır hiç bu kadar iyi olmamıştı, kıymetini bilin, dikkatli olmaya devam edin.

Balık
Tuzaklara düşmekten kaçının sevgili Balıklar. 2018 yılında çok çalıştınız fakat hırsınızın sonuçların önüne geçmesine izin vermeyin. Biraz daha sabırlı olmaya çalışın neticesini alacaksınız.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir