December 7, 2019

Şort Nasıl Kombinlenir?

Yaz denilince en çok akıllara gelen kıyafetlerden biri de şortlar. Etek ve elbise kadar kolay kombinlenemese de aslında dolabınızdaki şortlarla günün her saatine uygun görünümler elde edebilirsiniz. Son yılların en yükselen şort trendi bisiklet şortu olarak da anılan dar, kesilmiş bir tayt görünümü veren şortlar. Her vücut tipine ve tarza uyum sağlamayan bu şort trendi, çok da uzun soluklu olmayacak gibi görünüyor. Biz bu kez herkesin dolabında yer alan, şık ve klasik modelleri ve denim şortları içeren görünümler sunuyoruz.

Unutmayın trendler gelir geçer fakat şort her zaman yazın imza parçalarından biri olmaya devam edecek.

İpek Bluz + Beyaz Şort
Yazın en güzel taraflarından biri de gardırobumuzdaki beyaz parçaları gönlümüzce giyebilmek. Şık ve klasik kesimde bir şortu, yine çok şık ipek bir bluzla kombinleyebilir, doğru ayakkabı ve çanta ile her ortama hükmedebilirsiniz.

Formal Görünüm
Havalar çok sıcak ve elbise giymekten sıkıldım diyenler ofis görünümüne ne dersiniz. Güzel kesimli şortunuzu klasik bir ceket ve oxford ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. En şık güneş gözlüğünüzü de taktığınızda toplantıdan toplantıya rahatça koşmamak için hiçbir sebebiniz yok.

Uzun Ceket
Bazı şortlar giydiğinizde sizi fazla çıplak hissettirebilir ya da toplu taşımada kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Bu tarz durumlar için de güzel bir çözüm var; uzun bir hırka ya da ceketle tamamlamak! Şık bir çanta ve terliklerle şortunuz gündelik görünümden şık görünüme geçti bile!

Gömlek
Renkleri ve desenleri seviyor, birkaç sezon önce aldığınız kareli şortu neyle kombinleyeceğinizi bilemiyorsanız gardırobunuzda asırlardır asılı duran ve genellikle ceketlerin içerisine tercih ettiğiniz gömleğiniz ne güne duruyor! Desenin hareketliliğine de bir sakinlik getirecektir bize güvenin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir