December 9, 2019

Sezonun Öne Çıkan Renkleri

Yeni sonbahar kış dönemine girerken sezonun öne çıkan renkleri de belli oldu. Şimdi gelin sizlerle bu renk trendlerine bir göz atalım:

Kırmızı 
Sezonun en çok öne çıkan rengi şüphesiz ki kırmızı. Son derece dinamik bir tonla karşımıza çıkan kırmızı, Grenadin olarak da adlandırılıyor. Özellikle yüksek bir özgüvene sahip olan bayanlar için bu renk olmzsa olmaz trend niteliğinde olacak. Her ne kadar sonbahar için çok canlı olsa da arada bir bu canlılık faydalı olacaktır.

Koyu Tonlar Revaçta 
Sezonun birbirinden şık modeller ile karşımıza çıkan koyu tonlar ile siz de ailenin en şık bireyi olmak için hazırlıklı olun. Özellikle sert ve yağmurlu havalar için  çok isabetli bir tercih olacaktır. Siz de bu renkler sayesinde son derece iyi bir şekilde yakalayabilirsiniz. 

Açık ve Canlı Parlak Pembe Yılı 
Moda endüstrisinin en sevdiği renklerden bir tanesi olmaya sahip olan pembe, şüphesiz ki bu durumunu uzun bir süre daha korumaya devam edecek. Hem son derece yumuşak hem de bir o kadar göz kamaştırıcı olan bu renk, sezonun en çok arananları listesine yer alacaktır. 

Sezonun diğer trend renkleri ise açık kahve, lacivert ve nötr gri olarak karşımıza çıkıyor

Geri «
Ileri »